Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Masaż leczniczy kręgosłupa z planem ćwiczeń, instruktarzem i konsultacją od 69,99 zł i więcej w Rehabmed

155 złod69,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 55%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Masaż leczniczy: wykorzystuje różne rodzaje dotyku – oklepywanie, rozcieranie, ugniatanie, głaskanie i wiele więcej

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W razie przeciwwskazań do zabiegu zostaną one przekazane podczas konsultacji. Godz. otwarcia: pon.-pt. w godz. 11-21.
Konieczna rezerwacja tel. 600 77 29 41 w godz. 11-15 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 69,99 zł zamiast 155 zł za 1 masaż leczniczy kręgosłupa z planem ćwiczeń, instruktarzem i konsultacją
  • 119,99 zł zamiast 255 zł za 5 masaży leczniczych kręgosłupa z planem ćwiczeń, instruktarzem i konsultacją
  • 199,99 zł zamiast 380 zł za 10 masaży leczniczych kręgosłupa z planem ćwiczeń, instruktarzem i konsultacją

Centrum terapii manualnej Rehabmed
Przestronny gabinet dzielący się na dwie pracownie – masażu i fizykoterapii ma do zaoferowania szereg zabiegów poprawiających kondycję i funkcjonowanie organizmu. Choć Rehabmed specjalizuje się w zabiegach poświęconych kręgosłupowi, to na miejscu można także zasięgnąć porady dietetyka i skorzystać z kuracji wspomagających odchudzanie.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Olsztyn
Kopernika 34/7, Olsztyn

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (29082)
Shopping (1428)
Bilety (124)
Hotele
lokalne
Olsztyn (369)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (369)
Groupon (348)
Travelist (5)
Triverna (2)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Olsztyn jest to miasto położone w północnej Polsce na Warmii. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Olsztyn posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Olsztyna rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora. To dzięki temu  panuje tutaj przyjemny klimat. Olsztyn jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających oraz turystów. Do Olsztyna dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Olsztyn" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty (sięgające nawet do 70%). Codziennie w serwisie Grupeo wyświetlają się propozycje zawierające specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Olsztynianie oraz osoby związane z miastem lubią odwiedzać miejscowe restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Naprzeciw ich oczekiwaniom portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe, zniżki do modnych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z zakupu. Grupeo to także promocyjne produkty takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych oraz wiele rzeczy codziennej potrzeby. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych. Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy  dotyczący konkretnej oferty. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość do zakupienia przez konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie specjalnej okazji podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Dzięki serwisowi można nabyć produkty i usługi taniej i odczuwać przy tym satysfakcję z dokonanego wyboru. Celem Grupeo jest dotarcia do jak największej liczby osób i uzmysłowienie im, że każdy w Polsce może zacząć  mądrze oszczedzać jak i zachęcać innych ludzi do korzystania z przywilejów zakupów grupowych!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry