Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Likwidacja zmarszczek: 49,99 zł za groupon wart 200 zł na 1 partię twarzy i więcej w La Divine

200 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 75%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Dzięki toksynie botulinowej zostaną zlikwidowane zmarszczki poziome czoła, kurze łapki czy podniesione zostaną brwi

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilny lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna dopłata.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 662 126 540 z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 49,99 zł za bon zniżkowy wart 200 zł na wypełnienie toksyną botulinową 1 partii twarzy,
  • 99,99 zł za bon zniżkowy wart 400 zł na wypełnienie toksyną botulinową 2 partiach twarzy,
  • 129,99 zł za bon zniżkowy wart 550 zł na wypełnienie toksyną botulinową 3 partiach twarzy.

Ceny zabiegów są zależne od indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.  Groupon uprawnia do zniżki na wykonanie zabiegu. Obowiązuje dopłata.

Partie twarzy do wyboru:

  • zmarszczki wokół oczu (kurze łapki) - od 350 zł 
  • pionowe zmarszczki okolicy gładzizny (lwia zmarszczka) - od 450 zł 
  • zmarszczki poziome czoła - od 450 zł 
  • uniesienie brwi - od 450 zł

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
La Divine
ul. Berlinga 2A
(Szkoła Mistrzów Tańca Pavlović), Olsztyn

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (3475)
Shopping (341)
Bilety (123)
Hotele
lokalne
Olsztyn (343)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (343)
Groupon (361)
Travelist (3)
MyDeal (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Olsztyn jest to miasto położone w północnej Polsce na Warmii. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Olsztyn posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Olsztyna rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora. To dzięki temu  panuje tutaj przyjemny klimat. Olsztyn jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających oraz turystów. Do Olsztyna dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Olsztyn" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty (sięgające nawet do 70%). Codziennie w serwisie Grupeo wyświetlają się propozycje zawierające specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Olsztynianie oraz osoby związane z miastem lubią odwiedzać miejscowe restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Naprzeciw ich oczekiwaniom portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe, zniżki do modnych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z zakupu. Grupeo to także promocyjne produkty takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych oraz wiele rzeczy codziennej potrzeby. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych. Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy  dotyczący konkretnej oferty. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość do zakupienia przez konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie specjalnej okazji podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Dzięki serwisowi można nabyć produkty i usługi taniej i odczuwać przy tym satysfakcję z dokonanego wyboru. Celem Grupeo jest dotarcia do jak największej liczby osób i uzmysłowienie im, że każdy w Polsce może zacząć  mądrze oszczedzać jak i zachęcać innych ludzi do korzystania z przywilejów zakupów grupowych!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry