Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Baseny, sauny i aqua animacje – całodzienny bilet dla 2 osób od 34,99 zł w Aquasferze (do -39%)

50 złod34,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 30%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wśród atrakcji m.in.: sztuczna rzeka, bicze i masaże wodne, whirpoole, sauna słoneczka łączna i prysznice wrażeń

Groupon ważny do 30.06.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień na bilet w kasie. Groupony sprzedawane przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Bilet uprawnia do całodziennego korzystania z basenów, saun oraz aqua animacji (uczestnictwo w zajęciach po wcześniejszym zgłoszeniu w kasach basenu). Dodatkowymi atrakcjami zawartymi w cenie biletu są trzy rozgrzewające sauny: sucha, mokra i infrared, słoneczna łączka, prysznice wrażeń, a także studnia lodowa. Baseny dostępne w godz. 6-21:45. Sauny dostępne w godz. 10-21:45. Bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży uczącej się w wieku 4-25 lat, osobom powyżej 60. roku życia oraz osobom o znacznym stopniu niepełnosprawności (na podstawie orzeczenia ustalającego stopień niepełnosprawności i legitymacji dokumentującej niepełnosprawność), ich opiekunom oraz opiekunom dzieci niepełnosprawnych do lat 16 (posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności i legitymację potwierdzającą niepełnosprawność). 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 8 opcji

Bilety uprawniające do całodniowego korzystania z basenów, saun i aqua animacji (uczestnictwo w zajęciach po wcześniejszym zgłoszeniu w kasach basenu):

  • 34,99 zł zamiast 50 zł za 2 bilety całodzienne ulgowe (pn.-pt.),
  • 39,99 zł zamiast 60 zł za 2 bilety całodzienne ulgowe (weekendy i święta),
  • 39,99 zł zamiast 60 zł za 2 bilety całodzienne normalne (pn.-pt.),
  • 44,99 zł zamiast 70 zł za 2 bilety całodzienne normalne (weekendy i święta),
  • 74,99 zł zamiast 110 zł za 2 bilety całodzienne normalne i 2 bilety całodzienne ulgowe (pn.-pt.),
  • 79,99 zł zamiast 130 zł za 2 bilety całodzienne normalne i 2 bilety całodzienne ulgowe (weekendy i święta),
  • 79,99 zł zamiast 120 zł za 4 bilety całodzienne normalne (pn.-pt.),
  • 84,99 zł zamiast 140 zł za 4 bilety całodzienne normalne (weekendy i święta).

Wodną rozrywkę w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera zapewniają dwie części: sportowa i rekreacyjna. Zaawansowani pływacze mogą skorzystać tu z jednego z najnowocześniejszych w Europie basenów olimpijskich (50 m x 25 m) lub z mniejszego, przeznaczonego do rozgrzewki. W basenie olimpijskim zamontowany został unikatowy, ruchomy pomost, który w zależności od potrzeb dzieli go na dwie mniejsze przestrzenie. Szczególną atrakcję i udogodnienie stanowią dwa ruchome dna basenu o wymiarach 25 m x 10 m umożliwiające zmianę jego głębokości i funkcjonalności.

Część rekreacyjna pozwoli na pełen relaks zarówno osobom dorosłym, jaki i młodszym pływakom. Specjalnie stworzony do tego basen o zróżnicowanych kształtach posiada m.in. sztuczną rzekę, leżanki, masaże podwodne, kaskadę i trzy whirpoole. Najmłodsi mogą skorzystać z brodzika czy dwóch zakręconych zjeżdżalni o łącznej powierzchni około 120 metrów. Dodatkowymi atrakcjami zawartymi w cenie biletu są trzy rozgrzewające sauny: sucha, mokra i infrared, słoneczna łączka, prysznice wrażeń, a także orzeźwiająca studnia lodowa. Osoby zainteresowane, po wcześniejszym zapisie, mogą wziąć udział w zajęciach aqua animacji (aqua cycling, aqua dance, aqua senior i więcej).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Aquasfera
Al. Marszałka J. Piłsudskiego 69b, Olsztyn

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (36454)
Shopping (362)
Bilety (115)
Hotele
lokalne
Olsztyn (367)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (367)
Groupon (355)
Travelist (4)
MyDeal (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Olsztyn jest to miasto położone w północnej Polsce na Warmii. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Olsztyn posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Olsztyna rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora. To dzięki temu  panuje tutaj przyjemny klimat. Olsztyn jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających oraz turystów. Do Olsztyna dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Olsztyn" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty (sięgające nawet do 70%). Codziennie w serwisie Grupeo wyświetlają się propozycje zawierające specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Olsztynianie oraz osoby związane z miastem lubią odwiedzać miejscowe restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Naprzeciw ich oczekiwaniom portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe, zniżki do modnych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z zakupu. Grupeo to także promocyjne produkty takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych oraz wiele rzeczy codziennej potrzeby. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych. Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy  dotyczący konkretnej oferty. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość do zakupienia przez konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie specjalnej okazji podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Dzięki serwisowi można nabyć produkty i usługi taniej i odczuwać przy tym satysfakcję z dokonanego wyboru. Celem Grupeo jest dotarcia do jak największej liczby osób i uzmysłowienie im, że każdy w Polsce może zacząć  mądrze oszczedzać jak i zachęcać innych ludzi do korzystania z przywilejów zakupów grupowych!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry