Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

39,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na zabieg osoczem bogatopłytkowym (10 ml) typu Regeneris i więcej w Lavi

od39,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabieg osoczem bogatopłytkowym lub powiększenie i konturowanie ust kwasem hialuronowym poprawi wygląd oraz samopoczucie.

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W cenie konsultacja (przed i po zabiegu), znieczulenie oraz pełna dokumentacja fotograficzna. Standardowa cena zabiegu osoczem bogatopłytkowym: 700 zł (10 ml), 1100 zł (20 ml), powiększanie i konturowanie ust: 1200 zł (1 ml). W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnice należy dopłacić.
Konieczna rezerwacja dr Jacek Szoka tel. 609 45 45 88, kosmetolog mgr Martyna Chudzik tel. 693 117 828.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon zniżkowy na wybrany zabieg z zakresu medycyny estetycznej z konsultacją lekarską (przed i po zabiegu), znieczuleniem oraz pełną dokumentacją fotograficzną:

  • 39,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na zabieg osoczem bogatopłytkowym Regeneris: 1 zestaw, czyli 10 ml krwi,
  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 500 zł na zabieg osoczem bogatopłytkowym Regeneris: 2 zestawy, czyli 20 ml krwi,
  • 49,99 zł groupon zniżkowy wart 550 zł na zabieg konturowania i powiększania ust kwasem hialuronowym.

Oferta obejmuje zakup bonu, który upoważnia do zniżki na wybrany zabieg. Konieczna jest dopłata na miejscu.

Cena standardowa zabiegu osoczem bogatopłytkowym Regeneris: 1 zestaw, czyli 10 ml krwi to koszt 700 zł, przy zakupie grouponu dopłata wynosi 400 zł.

Cena standardowa zabiegu osoczem bogatopłytkowym Regeneris: 2 zestaw, czyli 20 ml krwi to koszt 1100 zł, przy zakupie grouponu dopłata wynosi 600 zł.

Jeden zestaw Regeneris (10 ml) wystarczy na wykonanie zabiegu na jednej wybranej partii: twarz, szyja, dekolt.

Gabinet Lavi

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej znajdują coraz większe zastosowanie i cieszą się dużym zainteresowaniem. Dzięki nim można pozbyć się kompleksów i poprawić samopoczucie. Profesjonalizm, zachowanie sterylnej pracy oraz wykwalifikowany personel gwarantują bezpieczeństwo, zadowolenie i efekty widoczne przez długi czas


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Olsztyn
ul. Wyszyńskiego 5g/30, Olsztyn

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (41701)
Shopping (302)
Bilety (122)
Hotele
lokalne
Olsztyn (356)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (356)
Groupon (348)
Travelist (5)
Triverna (1)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Olsztyn jest to miasto położone w północnej Polsce na Warmii. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Olsztyn posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Olsztyna rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora. To dzięki temu  panuje tutaj przyjemny klimat. Olsztyn jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających oraz turystów. Do Olsztyna dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Olsztyn" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty (sięgające nawet do 70%). Codziennie w serwisie Grupeo wyświetlają się propozycje zawierające specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Olsztynianie oraz osoby związane z miastem lubią odwiedzać miejscowe restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Naprzeciw ich oczekiwaniom portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe, zniżki do modnych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z zakupu. Grupeo to także promocyjne produkty takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych oraz wiele rzeczy codziennej potrzeby. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych. Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy  dotyczący konkretnej oferty. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość do zakupienia przez konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie specjalnej okazji podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Dzięki serwisowi można nabyć produkty i usługi taniej i odczuwać przy tym satysfakcję z dokonanego wyboru. Celem Grupeo jest dotarcia do jak największej liczby osób i uzmysłowienie im, że każdy w Polsce może zacząć  mądrze oszczedzać jak i zachęcać innych ludzi do korzystania z przywilejów zakupów grupowych!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry