Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

14,99 zł za groupon zniżkowy wart 160 zł na okulary z badaniem okulistycznym i więcej w salonie Pan Hilary

160 złod14,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 91%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Oprawki renomowanych marek: Ray-Ban, Vogue, Porsche Design, Joop, Esprit, Jaguar, Davidoff, Mexx i więcej

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.  przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić. Opcje 2. i 3. przeznaczone dla osób powyżej 40. roku życia.
Konieczna rezerwacja z podaniem informacji o posiadanym grouponietel. 89 527 93 93 (Głowackiego), 89 535 90 88 (Dąbrowszczaków), 89 534 86 70 (Wilczyńskiego). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Ze wzrokiem jest jak ze zdrowiem – krótkowzroczność może prowadzić do nie lada problemów. Nie pozwól więc sobie na niespodziewany krach i popraw swoje perspektywy. Zrobisz to z dzisiejszym grouponem, kupując okulary korekcyjne w salonach Pan Hilary.

Oferta
Groupon zniżkowy na zakup okularów korekcyjnych wraz z bezpłatnym, specjalistycznym badaniem okulistycznym przeprowadzonym przez lekarza okulistę w 1 z 3 opcji do wyboru:

1) 14,99 zł za groupon zniżkowy wart 160 zł na zakup jednoogniskowych okularów korekcyjnych do dali lub do bliży z soczewkami Rodenstock z powłoką antyrefleksyjną + powłoką oleofobową.
Dodatkowo badanie ostrości wzroku wraz z doborem mocy szkieł okularowych.
2) 18,99 zł za groupon zniżkowy wart 220 zł na zakup okularów korekcyjnych z soczewkami typu office z powłoką antyrefleksyjną + powłoką oleofobową – przeznaczone dla osób powyżej 40. roku życia, do pracy w odległości bliskich i pośrednich (np. do jednoczesnego czytania i pracy przy komputerze).
Dodatkowo badanie ostrości wzroku wraz z doborem mocy szkieł okularowych + pomiary na urządzeniach Rodenstock i Hoya.
3) 23,99 zł za groupon zniżkowy wart 400 zł na zakup okularów korekcyjnych z soczewkami progresywnymi indywidualnymi firmy Rodenstock z powłoką antyrefleksyjną i powłoką oleofobową, przeznaczonymi dla osób powyżej 40. roku życia (soczewki przeznaczone jednocześnie do dali, do bliży i odległości pośrednich).
Dodatkowo badanie ostrości wzroku, wraz z doborem mocy szkieł okularowych + pomiary na urządzeniach Rodenstock i Hoya.

W ramach badania oferujemy:

  • określenie ostrości wzroku
  • dobór odpowiednich mocy soczewek okularowych
  • wypisanie recepty okularowej

Badania na urządzeniach Rodenstock i Hoya: specjalistyczne pomiary służące najlepszemu dopasowaniu okularów.

Zakład Optyczny Pan Hilary
Szklane gablotki w sieci salonów optyczno-okulistycznych Pan Hilary wypełniają setki różnorodnych oprawek. Można tu znaleźć produkty sygnowane logo m.in. Porsche Design, Esprit, Joop, Diesel, Mexx, Police i wielu innych. Dostępne są oprawki tradycyjne i wyszukane – nie braknie nowoczesnych wzorów w pełnej palecie barw. W doborze tych najodpowiedniejszych pomagają przeszkoleni i wyspecjalizowani w swoich fachu pracownicy. Z myślą o wygodzie klientów uruchomiono w salonach gabinety okulistyczne, w których można skorzystać z badania wzroku.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Zakład Optyczny Pan Hilary
Dąbrowszczaków 26 /2, Olsztyn
Głowackiego 12, Olsztyn
Wilczyńskiego 13
(naprzeciw Biedronki, obok restauracji stacja Olsztyn), Olsztyn

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (29086)
Shopping (1424)
Bilety (132)
Hotele
lokalne
Olsztyn (370)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (370)
Groupon (352)
Travelist (5)
Triverna (2)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Olsztyn jest to miasto położone w północnej Polsce na Warmii. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Olsztyn posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Olsztyna rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora. To dzięki temu  panuje tutaj przyjemny klimat. Olsztyn jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających oraz turystów. Do Olsztyna dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Olsztyn" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty (sięgające nawet do 70%). Codziennie w serwisie Grupeo wyświetlają się propozycje zawierające specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Olsztynianie oraz osoby związane z miastem lubią odwiedzać miejscowe restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Naprzeciw ich oczekiwaniom portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe, zniżki do modnych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z zakupu. Grupeo to także promocyjne produkty takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych oraz wiele rzeczy codziennej potrzeby. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych. Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy  dotyczący konkretnej oferty. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość do zakupienia przez konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie specjalnej okazji podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Dzięki serwisowi można nabyć produkty i usługi taniej i odczuwać przy tym satysfakcję z dokonanego wyboru. Celem Grupeo jest dotarcia do jak największej liczby osób i uzmysłowienie im, że każdy w Polsce może zacząć  mądrze oszczedzać jak i zachęcać innych ludzi do korzystania z przywilejów zakupów grupowych!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry