Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie z lotem na motoparalotni z instruktorem nad Kazimierzem Dolnym od 150 zł z firmą Fly Taxi

250 złod150
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Lot na motoparalotni: niezapomniana przygoda i potężna dawka adrenaliny

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla osób pełnoletnich. Osoby poniżej 18-go roku życia muszą mieć pisemną zgodę opiekuna. Waga uczestnika 45 - 100 kg. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych pilot może przerwać lub skrócić lot. Szczegóły, przeciwwskazania oraz wytyczne znaleźć można tutaj.
Dodatkowe informacje: warunkiem koniecznym jest wypełnienie oraz podpisanie regulaminu i oświadczenia przez uczestnika/członka załogi przed lotem. Decyzję o możliwości wykonania lotu zawsze podejmuje pilot. 
Konieczna rezerwacja tel. 660 449 369. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Szkolenie z lotem na motoparalotni z instruktorem nad Kazimierzem Dolnym:

  • 150 zł zamiast 250 zł za 1 lot,
  • 299 zł zamiast 500 zł za 2 loty (dla maks. 2 osób).

Możliwe terminy lotów:

  • marzec – wrzesień w godz. 6-9 i od godz. 17 do zachodu słońca,
  • wrzesień – październik od godz. 15 do zachodu słońca,
  • listopad – marzec: cały dzień.

Motoparalotnia to jedno z najwolniej latających urządzeń. Prędkość oderwania się od Ziemi i prędkość lądowania to ok. 10-20 km/h, co czyni ją najbezpieczniejszą metodą wzbicia się w powietrze i spojrzenia na świat z lotu ptaka. W powietrzu można delektować się lotem i obserwować niezapomniane widoki, czując na twarzy lekki powiew powietrza.  Po krótkim wprowadzeniu instruktażowym następuje lot (całość trwa ok. 15-20 minut), który pozwala rozwinąć skrzydła, poznać niecodzienne widoki i pozostawia niezapomniane wrażenia. Chętni mogą otrzymać pamiątkę z tej wyjątkowej przygody – film z lotu nagrany kamerą full HD.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kazimierz
Kazimierz Dolny, Kazimierz Dolny

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (38213)
Shopping (307)
Bilety (121)
Hotele
lokalne
Lublin (507)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (507)
Groupon (498)
MyDeal (2)
Travelist (2)
Triverna (1)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Lublin jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce nad rzeką Bystrzycą. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Lublin posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Lublina rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora przyciągając tym ludzi spragnionych relaksu i odpoczynku. Lublin jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających jak i turystów. Do Do tego miasta dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Lublin" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty. Każdego dnia w serwisie Grupeo przedstawiane są propozycje ofert zawierających specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Lublinianie oraz osoby związane z miastem chętnie odwiedzają lokalne restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Znając ich oczekiwania portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe i noclegowe, zniżki do smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z podjętej decyzji o zakupie. Grupeo to także promocyjne produkty codziennego użytku takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych itp. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych (rabaty sięgają nawet 70%). Droga do tego jest prosta! Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy dotyczący konkretnej oferty handlowej. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość dla konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie bonu podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość jego zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Nabywanie produktów i usług taniej i odczuwanie przy tym satysfakcji z dokonanego wyboru- to podstawowe zalety współpracy z serwisem Grupeo jak i korzyści płynące z zakupów grupowych na polskim rynku.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry