Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Sezonowy przegląd auta przed zimą (29,99 zł) lub wymiana klocków hamulcowych (49,99 zł) w Lubcar

od29,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Nie czekaj, aż zima zaskoczy Cię jak polskich drogowców: sprawdź kluczowe układy w aucie przed jej nadejściem

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: podczas wizyty należy okazać wydrukowany groupon. Klocki hamulcowe: można mieć swoje lub kupić na miejscu. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 512 525 606. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 29,99 zł zamiast 29,99 zł za sezonowy przegląd auta przed zimą,
  • 49,99 zł zamiast 49,99 zł za wymianę klocków hamulcowych z kontrolą stanu płynu hamulcowego.

Przegląd obejmuje:

  • sprawdzenia amortyzatorów na linii diagnostycznej
  • sprawdzenia układu hamulcowego (sprawdzenia skuteczności sił hamowania) na linii diagnostycznej
  • badanie temperatury zamarzania płynu chłodniczego
  • sprawdzenia oświetlenia pojazdu

Lubcar

Bezpieczeństwo jest najważniejsze – z tego założenia wychodzą specjaliści pracujący w serwisie Lubcar, proponując usługi, które pozwalają spokojnie spać właścicielom czterech kółek. Znalezione usterki likwidowane są na miejscu od ręki. W ofercie jest diagnostyka komputerowa pojazdów i kasowanie błędów, serwis klimatyzacji i opon, naprawa i regeneracja zawieszenia, a także naprawa oraz wymiana tłumików. Nie brak również usługi wymiany oleju i płynów czy zabiegów zapewniających bezpieczne hamowanie. Oprócz tego Lubcar zapewnia przeglądy rejestracyjne. 


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Lubcar
Nałęczowska 51A, Lublin, LUBELSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (34960)
Shopping (352)
Bilety (122)
Hotele
lokalne
Lublin (550)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (550)
Groupon (518)
Travelist (2)
Kuptravel (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Lublin jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce nad rzeką Bystrzycą. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Lublin posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Lublina rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora przyciągając tym ludzi spragnionych relaksu i odpoczynku. Lublin jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających jak i turystów. Do Do tego miasta dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Lublin" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty. Każdego dnia w serwisie Grupeo przedstawiane są propozycje ofert zawierających specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Lublinianie oraz osoby związane z miastem chętnie odwiedzają lokalne restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Znając ich oczekiwania portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe i noclegowe, zniżki do smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z podjętej decyzji o zakupie. Grupeo to także promocyjne produkty codziennego użytku takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych itp. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych (rabaty sięgają nawet 70%). Droga do tego jest prosta! Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy dotyczący konkretnej oferty handlowej. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość dla konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie bonu podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość jego zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Nabywanie produktów i usług taniej i odczuwanie przy tym satysfakcji z dokonanego wyboru- to podstawowe zalety współpracy z serwisem Grupeo jak i korzyści płynące z zakupów grupowych na polskim rynku.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry