Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Przegląd klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika od 29,99 zł w P.U.H. Boras (do -55%)

60 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Podczas serwisu gaz i olej zostaną uzupełnione, a specjaliści sprawdzą również szczelność układu, uzupełniając czynnik chłodzący

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Układ klimatyzacji musi być sprawny i szczelny.
Dodatkowe informacje: godz. otwarcia: pon.-pt. 8-17, sob. 8-14. Każde kolejne 100 g czynnika płatne dodatkowo na miejscu (10 zł, dotyczy opcji 1. i 2.)
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

 

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 29,99 zł zamiast 60 zł za przegląd klimatyzacji z uzupełnieniem do 100 g czynnika chłodzącego,
  • 59,99 zł zamiast 130 zł za przegląd klimatyzacji z uzupełnieniem do 300 g czynnika chłodzącego,
  • 89,99 zł zamiast 200 zł za przegląd klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika chłodzącego (do pełna).

Przegląd klimatyzacji obejmuje:

  • opróżnienie instalacji z czynnika chłodzącego wraz z podaniem jego ilości,
  • oczyszczenie układu z wody,
  • próba szczelności układu,
  • napełnienie instalacji czynnikiem R134A,
  • odpompowanie oleju z układu i uzupełnienie,
  • sprawdzenie działania układu klimatyzacji,

Specjaliści dokładnie sprawdzają stan klimatyzacji w samochodzie i uzupełniają zużyty czynnik. Do tego dochodzi usługa dezynfekcji klimatyzacji i wnętrza pojazdu poprzez ozonowanie (zabijając bakterie, wirusy, roztocza, grzyby, pleśń, a także neutralizuje alergeny). Dodatkowo neutralizowany jest zapach dymu tytoniowego, stęchlizny, zgnilizny, benzyny, zapachów pochodzących z odświeżaczy czy też po wylanych napojach. W czasie pełnego przeglądu klimatyzacji wykonywane są następujące czynności:


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
P.U.H. Boras
ul. Abramowicka 30, Lublin, LUBELSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (38971)
Shopping (362)
Bilety (107)
Hotele
lokalne
Lublin (511)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (511)
Groupon (490)
MyDeal (2)
Travelist (2)
Kuptravel (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Lublin jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce nad rzeką Bystrzycą. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Lublin posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Lublina rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora przyciągając tym ludzi spragnionych relaksu i odpoczynku. Lublin jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających jak i turystów. Do Do tego miasta dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Lublin" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty. Każdego dnia w serwisie Grupeo przedstawiane są propozycje ofert zawierających specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Lublinianie oraz osoby związane z miastem chętnie odwiedzają lokalne restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Znając ich oczekiwania portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe i noclegowe, zniżki do smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z podjętej decyzji o zakupie. Grupeo to także promocyjne produkty codziennego użytku takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych itp. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych (rabaty sięgają nawet 70%). Droga do tego jest prosta! Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy dotyczący konkretnej oferty handlowej. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość dla konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie bonu podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość jego zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Nabywanie produktów i usług taniej i odczuwanie przy tym satysfakcji z dokonanego wyboru- to podstawowe zalety współpracy z serwisem Grupeo jak i korzyści płynące z zakupów grupowych na polskim rynku.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry