Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Okulary korekcyjne: 39 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł i więcej opcji w OPTICON Centrum Dobrego Widzenia

200 złod39
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 80%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okulary korekcyjne, fotochromowe i progresywne, okulary dla dzieci z bezpiecznymi szkłami

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Na 1 parę okularów można wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta NIE łączy się z innymi promocjami dostępnymi w salonie. Oferta dotyczy opraw okularowych od 199 zł i szkieł od 109 zł.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Można skorzystać z badania wzroku w cenie 69 zł. W przypadku zamówienia poniżej wartości grouponu różnica nie jest zwracana. W przypadku zamówienia przekraczającego wartość grouponu konieczna dopłata na miejscu.
Konieczna rezerwacja na badanie wzroku 81 470 54 00 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Jedni zachwycają się Morskim Okiem, drudzy kocim, a z dzisiejszym grouponem urzeknie Cię to zdrowe i stylowo oprawione. Umożliwią Ci to nowe okulary z OPTICON Centrum Dobrego Widzenia.

Oferta
groupon zniżkowy na zakup okularów (oprawki + szkła) w 1 z 2 opcji::

1) 39 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na okulary korekcyjne (również fotochromowe i korekcyjne barwione),
2) 69 zł za groupon zniżkowy wart 250 zł na okulary progresywne (również fotochromowe).

Dodatkowe informacje:

  • oferta dotyczy wszystkich opraw okularowych od 199 zł
  • ceny szkieł korekcyjnych od 109 zł
  • szkła progresywne od 399 zł
  • badanie wzroku w cenie 69 zł

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
OPTICON Centrum Dobrego Widzenia
ul. Chodźki 3, Lublin, LUBELSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (27423)
Shopping (1431)
Bilety (128)
Hotele
lokalne
Lublin (569)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (569)
Groupon (517)
Travelist (2)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Lublin jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce nad rzeką Bystrzycą. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Lublin posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Lublina rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora przyciągając tym ludzi spragnionych relaksu i odpoczynku. Lublin jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających jak i turystów. Do Do tego miasta dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Lublin" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty. Każdego dnia w serwisie Grupeo przedstawiane są propozycje ofert zawierających specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Lublinianie oraz osoby związane z miastem chętnie odwiedzają lokalne restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Znając ich oczekiwania portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe i noclegowe, zniżki do smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z podjętej decyzji o zakupie. Grupeo to także promocyjne produkty codziennego użytku takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych itp. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych (rabaty sięgają nawet 70%). Droga do tego jest prosta! Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy dotyczący konkretnej oferty handlowej. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość dla konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie bonu podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość jego zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Nabywanie produktów i usług taniej i odczuwanie przy tym satysfakcji z dokonanego wyboru- to podstawowe zalety współpracy z serwisem Grupeo jak i korzyści płynące z zakupów grupowych na polskim rynku.

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry