Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Karnet open na siłownię: 1 miesiąc od 44,99 zł i więcej opcji w Fight Gym (do -56%)

75 złod44,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Doświadczona kadra: utytułowani zawodnicy sztuk walki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Z grouponu może skorzystać tylko jedna osoba.
Konieczna rezerwacja tel. 538 410 915.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta
Karnet open na siłownię:

1) 44,99 zł zamiast 75 zł za karnet 1-miesięczny,
2) 119,99 zł zamiast 225 zł za karnet 3-miesięczny,
3) 199,99 zł zamiast 450 zł za karnet 6-miesięczny.

Siłownia w Fight Gym to idealne miejsce do modelowania sylwetki oraz poprawy wydolności fizycznej i siły. Przestronna sala treningowa przeznaczona jest zarówno dla Panów jak i dla Pań. Znajdujący się na siłowni sprzęt marki HES pochodzi od uznanego przez wielu czołowych kulturystów producenta sprzętu siłowego. Dostępni na miejscu wykwalifikowani trenerzy służą radą w ustaleniu indywidualnego planu treningowego.

Wyposażenie Fight Gym umożliwia wykonywanie wszelkich ćwiczeń o charakterze wytrzymałościowym, wydolnościowym, a także redukującym tkankę tłuszczową. Szczegóły tutaj.

Fight Gym
Muay Thai, MMA, brazylijskie Ju-jitsu, Krav Maga, Krav Maga Junior, Kick Box Women i Crossfit - to tylko kilka sekcji prowadzonych w klubie sportowym na dwóch salach o powierzchni 100 mkw. O zaletach wysiłku fizycznego mogą przekonać się tutaj dorośli, młodzież, dzieci oraz seniorzy. Jak wskazuje nazwa ośrodka, ćwiczą tu wojownicy - nie tylko osoby walczące zawodowo i amatorsko, ale również pragnące wygrać z nadwagą, chcące poprawić sprawność czy pokonać stres. Wszyscy trenują pod okiem doświadczonych trenerów, będących utytułowanymi zawodnikami.

Na czele kadry, którą tworzą: Paweł Kalinowski (Mistrz Wielkiej Brytanii 2012 London Open) i Tomasz Czułnowski (związany ze sportami walki od 1995 roku), stoi założyciel klubu Rafał Murat, wicemistrz Polski w kick-boxingu full contact oraz uczestnik wielu szkoleń w kraju i za granicą (jego umiejętności docenił ośmiokrotny mistrz świata Muay Thai Andrei Molchanou).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Lublin
Al. Kraśnicka 102, Lublin, LUBELSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (36211)
Shopping (1246)
Bilety (175)
Hotele
lokalne
Lublin (496)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (496)
Groupon (476)
Travelist (2)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Lublin jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce nad rzeką Bystrzycą. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Lublin posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Lublina rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora przyciągając tym ludzi spragnionych relaksu i odpoczynku. Lublin jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających jak i turystów. Do Do tego miasta dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Lublin" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty. Każdego dnia w serwisie Grupeo przedstawiane są propozycje ofert zawierających specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Lublinianie oraz osoby związane z miastem chętnie odwiedzają lokalne restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Znając ich oczekiwania portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe i noclegowe, zniżki do smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z podjętej decyzji o zakupie. Grupeo to także promocyjne produkty codziennego użytku takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych itp. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych (rabaty sięgają nawet 70%). Droga do tego jest prosta! Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy dotyczący konkretnej oferty handlowej. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość dla konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie bonu podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość jego zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Nabywanie produktów i usług taniej i odczuwanie przy tym satysfakcji z dokonanego wyboru- to podstawowe zalety współpracy z serwisem Grupeo jak i korzyści płynące z zakupów grupowych na polskim rynku.

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry