Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Indywidualna lekcja makijażu i analiza kolorystyczna od 49,99 zł w Aestetic Centrum Kreowania Wizerunku

od49,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Nauka wykonywania makijażu i doboru kolorów akcesoriów podkreślających atuty urody

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto. Realizacja grouponów od 1.07.2014.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja e-mail: szkola@ackw.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nawet najlepszy rzecznik prasowy nie zadba o Twój wizerunek tak dobrze jak doświadczeni wizażyści. Z dzisiejszym grouponem spotkasz ich w Aesthetic Centrum Kreowania Wizerunku.

Oferta
Indywidualna lekcja makijażu i analiza kolorystyczna (4 godz.) w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł za pakiet dla 1 osoby,
2) 89,99 zł za pakiet dla 2 osób,
3) 129,99 zł za pakiet dla 3 osób.

Analiza kolorystyczna obejmuje:

 • analizę na specjalnym zestawie chust i folii,
 • analizę komputerową,
 • dobór kolorów pod względem danego typu kolorystycznego,
 • dobór odpowiednich dodatków, okularów, biżuterii,
 • materiały dostosowane do typu kolorystycznego,
 • próbnik wzorów i kolorów,
 • makijaż dostosowany do typu kolorystycznego,
 • dobór fryzury.

Indywidualna lekcja makijażu obejmuje:

 • komputerową analizę rysów twarzy,
 • modelowanie twarzy,
 • technika światłocienia,
 • makijaż no make-up,
 • zasady makijażu dziennego,
 • zasady makijażu wieczorowego,
 • makijaż biznesowy,
 • projektowanie makijażu.

Aesthetic Centrum Kreowania Wizerunku
To niezwykłe miejsce na mapie miasta. Jego właścicielka i dyrektor kreatywny Centrum to specjalistka z 11-letnim doświadczeniem w zakresie wizażu, stylizacji oraz visualmerchandisingu. Jest autorką makijaży do sesji reklamowych m.in. Media Markt i Gazety Wyborczej, spektakli w Teatrze Apolonia. Doświadczenie zbierała także podczas pracy dla magazynów: Make-Up Trendy czy Uroda Życia.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Aesthetic Centrum Kreowania Wizerunku
ul. Szewska 4/22, Lublin

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (29272)
Shopping (1367)
Bilety (118)
Hotele
lokalne
Lublin (578)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (578)
Groupon (553)
Infobuzer (2)
Travelist (2)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Lublin jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce nad rzeką Bystrzycą. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Lublin posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Lublina rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora przyciągając tym ludzi spragnionych relaksu i odpoczynku. Lublin jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających jak i turystów. Do Do tego miasta dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Lublin" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty. Każdego dnia w serwisie Grupeo przedstawiane są propozycje ofert zawierających specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Lublinianie oraz osoby związane z miastem chętnie odwiedzają lokalne restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Znając ich oczekiwania portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe i noclegowe, zniżki do smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z podjętej decyzji o zakupie. Grupeo to także promocyjne produkty codziennego użytku takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych itp. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych (rabaty sięgają nawet 70%). Droga do tego jest prosta! Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy dotyczący konkretnej oferty handlowej. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość dla konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie bonu podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość jego zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Nabywanie produktów i usług taniej i odczuwanie przy tym satysfakcji z dokonanego wyboru- to podstawowe zalety współpracy z serwisem Grupeo jak i korzyści płynące z zakupów grupowych na polskim rynku.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry