Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Diagnostyka: badania elektrodermalne metodą dr Volla z analizą pomiarów od 59,99 zł w Biointus

od59,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Badanie diagnostyczne określa stan czynnościowy podstawowych narządów i układów oraz pokazuje nadmiar lub niedobór energetyczny

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 502 733 449. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta:
Badanie elektrodermalne automatem do metody dr Volla – Express Scan Volla wraz z analizą pomiarów w 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł za badanie dla 1 osoby,
2) 99,99 zł za badanie dla 2 osób,
3) 149,99 zł za badanie dla 4 osób.

Badanie trwa około 20-30 minut. Jest ono nieinwazyjne i bezbolesne, nie wymaga wcześniejszego przygotowania.

Diagnostyka segmentarna elektropunkturowa określa stan czynnościowy podstawowych narządów i układów oraz pokazuje nadmiar lub niedobór energetyczny . Przeciwskazania do badania to ciąża, wszczepiony rozrusznik serca oraz znaczące uszkodzenia skóry.

Przeciwwskazania do diagnostyki segmentarno-elektropunkturowej:

  • ciąża, 
  • wszczepiony rozrusznik serca,
  • znaczące uszkodzenia skóry.

Biointus
Gabinet oferuje szereg usług kosmetycznych i naturoterapeutycznych. Wśród nich znajdują się rozmaite terapie, począwszy od odchudzających przez biorezonans po walkę z uzależnieniem. Szczególnie polecane jest elektrodermalne badanie organizmu, wykrywające zaburzenia energetyczne, które mogą prowadzić do zmian patologicznych odczuwalnych z czasem na poziomie klinicznym. Metoda dr Volla, którą stosuje się w tym przypadku, stosowana jest w 34 krajach przez ponad 30 tysięcy lekarzy i cieszy się 95% pewnością diagnostyczną.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Lublin
ul. Piękna 4, Lublin, LUBELSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (21603)
Shopping (754)
Bilety (136)
Hotele
lokalne
Lublin (551)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (551)
Groupon (507)
Travelist (2)
Kuptravel (1)
Triverna (1)
Infobuzer (1)

Polub nas na Facebooku:

Lublin jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce nad rzeką Bystrzycą. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Lublin posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Lublina rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora przyciągając tym ludzi spragnionych relaksu i odpoczynku. Lublin jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających jak i turystów. Do Do tego miasta dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Lublin" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty. Każdego dnia w serwisie Grupeo przedstawiane są propozycje ofert zawierających specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Lublinianie oraz osoby związane z miastem chętnie odwiedzają lokalne restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Znając ich oczekiwania portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe i noclegowe, zniżki do smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z podjętej decyzji o zakupie. Grupeo to także promocyjne produkty codziennego użytku takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych itp. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych (rabaty sięgają nawet 70%). Droga do tego jest prosta! Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy dotyczący konkretnej oferty handlowej. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość dla konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie bonu podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość jego zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Nabywanie produktów i usług taniej i odczuwanie przy tym satysfakcji z dokonanego wyboru- to podstawowe zalety współpracy z serwisem Grupeo jak i korzyści płynące z zakupów grupowych na polskim rynku.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry