Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

20 zł za groupon wart 29 zł i więcej opcji do wykorzystania na asortyment w Doctor Candy – 3 lokalizacje

29 złod20
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 31%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Oryginalny pomysł na prezent – dzięki zabawnym etykietom słoiczek wywołać może uśmiech jeszcze przed konsumpcją słodkiej zawartości

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W przypadku przekroczenia wartości grouponu, różnicę należy dopłacić na miejscu. W przypadku, gdy groupon nie zostanie wykorzystany w całości, różnica nie jest zwracana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon wartościowy do wykorzystania w Doctor Candy:

  • 20 zł za groupon o wartości 29 zł,
  • 33 zł za groupon o wartości 49 zł,
  • 53 zł za groupon o wartości 79 zł.

W ofercie znajdują się rozmaite słodkości, w tym cukierki, pianki, żelki i lizaki, pakowane do słoiczków z wybraną etykietą (gotowy lub spersonalizowany tekst).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Doctor Candy
Al. Wincentego Witosa 32, Lublin, PL
Piłsudskiego 44, Rzeszów, PL
Przemysłowa 10, Zamość

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37066)
Shopping (1258)
Bilety (186)
Hotele
lokalne
Lublin (531)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (531)
Groupon (476)
Travelist (2)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Lublin jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce nad rzeką Bystrzycą. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Lublin posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Lublina rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora przyciągając tym ludzi spragnionych relaksu i odpoczynku. Lublin jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających jak i turystów. Do Do tego miasta dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Lublin" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty. Każdego dnia w serwisie Grupeo przedstawiane są propozycje ofert zawierających specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Lublinianie oraz osoby związane z miastem chętnie odwiedzają lokalne restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Znając ich oczekiwania portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe i noclegowe, zniżki do smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z podjętej decyzji o zakupie. Grupeo to także promocyjne produkty codziennego użytku takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych itp. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych (rabaty sięgają nawet 70%). Droga do tego jest prosta! Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy dotyczący konkretnej oferty handlowej. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość dla konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie bonu podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość jego zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Nabywanie produktów i usług taniej i odczuwanie przy tym satysfakcji z dokonanego wyboru- to podstawowe zalety współpracy z serwisem Grupeo jak i korzyści płynące z zakupów grupowych na polskim rynku.

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry