Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wybrana sesja zdjęciowa w Fotowytwórni: 5 obrobionych zdjęć za 69,99 zł i więcej opcji

190 złod69,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 63%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Dowolna tematyka sesji: np. portretowa, ciążowa, narzeczeńska, do portfolio, rodzinna i więcej
  • Opcjonalnie profesjonalny makijaż przez sesją
  • Fotoreportaż: pamiątka z komunii lub chrzcin - ceremonia + sesja zdjęciowa
  • Zobacz portfolio studia: portfolio

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Dojazd na sesję plenerową na terenie Łodzi w cenie.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 501 984 827. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Nie trzeba kochać milczeć, by docenić siłę obrazu. Przekonaj się o tym podczas sesji zdjęciowej w Fotowytwórni.
Oferta
Sesja zdjęciowa w 1 z 5 opcji:
1) 69,99 zł zamiast 190 zł za półgodzinną sesję + 5 obrobionych zdjęć na płycie CD,
2) 129 zł zamiast 350 zł za godzinną sesję + 10 obrobionych zdjęć na płycie CD,
3) 189 zł zamiast 600 zł za dwugodzinną sesję + 15 obrobionych zdjęć na płycie CD,
4) 199 zł zamiast 700 zł za sesję indywidualną + 15 obrobionych zdjęć na płycie CD + profesjonalny makijaż przed sesją,
5) 229 zł zamiast 750 zł za 2-godzinny fotoreportaż z komunii, chrzcin lub innej ważnej okazji (ceremonia + sesja zdjęciowa): dwugodzinna sesja + 25 obrobionych zdjęć na płycie DVD + 10 wywołanych zdjęć w formacie 10x15 cm.

Opcje 1-3 dotyczą sesji indywidualnej, rodzinnej, ciążowej lub narzeczeńskiej.
Opcja 4-ta: wyłącznie sesja indywidualna dla jednej osoby
Opcja 5-ta dotyczy fotoreportażu z komunii lub chrzcin (ceremonia + sesja zdjęciowa).

Fotowytwórnia
Fotografia to sztuka utrwalania ulotnych emocji ukrytych w każdym ruchu, spojrzeniu czy drobnym geście. Nie wystarczy opanować obsługę aparatu, by zatrzymana w kadrze scena wyraziła więcej niż 1000 słów. Tym, którzy chcą poznać sekret tworzenia zdjęć nasyconych nie tylko kolorami, ale również uczuciami, Fotowytwórnia zaprasza na kursy fotografii i obróbki zdjęć. Ci zaś, którzy lepiej się czują po drugiej stronie obiektywu, mogą pozować specjalistom ze studia w trakcie profesjonalnej sesji fotograficznej: portretowej, narzeczeńskiej, ślubnej, eventowej lub innej.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Łódź
ul. Łagiewnicka 80/98, Łódź, ŁÓDZKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26948)
Shopping (452)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Łódź (895)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (895)
Groupon (1295)
Travelist (4)
Triverna (3)
MyDeal (2)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry