Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Terapia manualna z diagnostyką medyczną oraz konsultacją fizjoterapeutyczną od 49,99 zł i więcej w Anatomii Zdrowia

od49,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Terapia manualna z opcją szczegółowej diagnostyki oraz konsultacją medyczną to szansa na skuteczną walkę z bólem narządu ruchu

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłącznie dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. otwarcia: 8-21. 
Lokalizacja: centrum, wejście do gabinetu – prawa oficyna podwórza Lecznicy pod Koniem. Bezpłatne miejsce parkingowe na terenie posesji w czasie korzystania z usług gabinetu (wjazd na teren Lecznicy pod Koniem).
Konieczna rezerwacja tel. 728 650 655 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Informacje jak przygotować się do masażu dostępne na stronie anatomiazdrowia.pl/masaz.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Terapia manualna z diagnostyką medyczną i konsultacją fizjoterapeutyczną:

  • 49,99 zł za 1 sesję (tylko z diagnostyką),
  • 99,99 zł za 3 sesje,
  • 149,99 zł za 5 sesji.

Czas trwania 1 sesji – 30 minut.

Anatomia Zdrowia

Gabinet powstał z myślą o tych, którzy nie znaleźli rozwiązania problemów zdrowotnych w konwencjonalnej, ogólnodostępnej fizjoterapii. Placówka specjalizuje się w przypadkach, w których stosowana już terapia nie przyniosła rezultatów. Pracujący tu fizjoterapeuci zajmują się kompleksowo rehabilitacją narządu ruchu, skupiając się na usunięciu przyczyn (nie objawów), by pacjenci mogli wrócić do pełni zdrowia oraz aktywności. W pierwszej kolejności stawia się tu na solidną diagnostykę, później indywidualnie dobraną terapię, a na końcu trening medyczny i profilaktykę nawrotu dolegliwości. Anatomię Zdrowia wyróżnia 2-etapowy proces leczenia wszelkich dolegliwości bólowych – po pierwsze diagnozowanie i leczenie, po drugie wtórna profilaktyka.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Anatomia Zdrowia
ul. Mikołaja Kopernika 22, Łódź, ŁÓDZKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (34735)
Shopping (1289)
Bilety (154)
Hotele
lokalne
Łódź (790)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (790)
Groupon (1074)
Fastdeal (50)
Infobuzer (18)
Travelist (4)
Triverna (3)
Kuptravel (2)
MyDeal (2)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry