Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Stały aparat ortodontyczny samoligaturujący od 1199 zł w Dama Dent

od1199
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Klinika ortodontyczno-stomatologiczna odznaczona została wieloma certyfikatami

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy pacjentów w trakcie leczenia ortodontycznego.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Do wykonania planu leczenia potrzebne są 2 zdjęcia RTG (pantomograficzne i cefalometryczne), które można wykonać na miejscu. Koszt jednego zdjęcia: 70 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 42 676 27 33. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Z zębami jest inaczej niż z wieżą w Pizie – skrzywienie nie dodaje im legendarnego uroku. Spraw zatem, by stały w równym szeregu, odwiedzając Dama Dent z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Stały aparat ortodontyczny samoligaturujący + konsultacja, plan leczenia oraz modele w 1 z 2 opcji:

1) 1199 zł za aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy,
2) 2999 zł za aparat ortodontyczny estetyczny na 2 łuki zębowe (aparat samoligaturujący estetyczny na górny łuk, na dolny łuk – zwykły, samoligaturujący metalowy) .

Aparat ortodontyczny skutecznie niweluje wady zgryzu, wyrównuje i właściwe ustawia zęby. Model samoligaturujący pozwala dodatkowo na uzyskanie ładnego uśmiechu w stosunkowo krótkim czasie – leczenie przebiega szybciej niż w przypadku tradycyjnego aparatu (można skrócić je nawet o 12 miesięcy), a wizyty kontrolne odbywają się rzadziej. Dodatkowo technika samoligaturująca sprzyja utrzymaniu idealnej higieny jamy ustnej. Ponadto zapewnia większą estetykę, gdyż w aparacie nie stosuje się ligatur w postaci elastycznych gumek. Co więcej, wbudowane w zamki specjalne klapki, które utrzymują łuki, pozwalają zminimalizować tarcia.

Dla osób ceniących komfort przeznaczono aparat estetyczny, który z większej odległości jest praktycznie niewidoczny.

Dama Dent
Klinika prowadzona przez lekarza ortodontę, Małgorzatę Kłoszewską, od 1990 roku specjalizuje się w ortodoncji. Warto zauważyć, że specjalistka stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, a jakość świadczonych usług potwierdzają zdobyte certyfikaty.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Łódź (Łódź-Górna)
Ogniskowa 16, Łódź (Łódź-Górna)

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (32813)
Shopping (1258)
Bilety (182)
Hotele
lokalne
Łódź (788)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (788)
Groupon (652)
Fastdeal (47)
Infobuzer (18)
Travelist (4)
Triverna (3)
Kuptravel (2)
MyDeal (2)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry