Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 za 69,99 zł i więcej opcji w Star Color

od69,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 rzęsami z jedwabiu lub z futra norek syberyjskich

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku opcji 2. i 3. uzupełnienie należy wykonać w ciągu 1 miesiąca od zabiegu. Dodatkowo 10% rabatu na wszystkie produkty zakupione w salonie.
Konieczna rezerwacja tel. 509 849 409 w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Z rzęsami jest jak z podróżami – im dłuższe, tym bardziej kręcą. Zdecyduj się zatem na przedłużanie rzęs w Star Color, a zyskasz zalotne spojrzenie.

Oferta
Przedłużanie rzęs w 1 z 3 opcji:

1) 69,99 zł za przedłużenie metodą 1:1 rzęsami z jedwabiu,
2) 79,99 zł za przedłużenie metodą 1:1 rzęsami z jedwabiu z uzupełnieniem,
3) 99,99 zł za przedłużenie rzęsami z futra norek syberyjskich, z uzupełnieniem.

Podczas zabiegu do każdego naturalnego włoska zostaje doklejony miękki, lekko podkręcony włosek sztuczny, spreparowany z włókien zawierających syntetyczny jedwab. Ponieważ rzęsa ta odpowiada strukturą rzęsie naturalnej, doczepione włoski w połączeniu z miękkim klejem nie będą powodować uczucia dyskomfortu. Dla osób chcących zmaksymalizować naturalny efekt została przygotowana opcja z lekkiego włosia norek syberyjskich.

Star Color
Połączenie salonu kosmetycznego, centrum szkoleniowego oraz sklepu internetowego powstałe z myślą o zalotnych rzęsach pozwala na przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 lub innowacyjny zabieg maskary permanentnej. Gabinet regularnie organizuje kursy z technik przedłużania rzęs i jako jeden z pierwszych w Polsce wprowadził szkolenia oraz kosmetyki do trwałego malowania MyLash. Witryna prowadzonego przez Star Color sklepu internetowego przyciąga dużą ilością dostępnych kosmetyków i akcesoriów do profesjonalnej oprawy oczu, w tym m.in. eyelinerami, pęsetami i aplikatorami czy kolorowymi lub cieniowanymi rzęsami.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Łódź
ul Kopernika 25, Łódź

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (21890)
Shopping (866)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Łódź (863)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (863)
Groupon (1192)
Travelist (4)
Infobuzer (3)
Fastdeal (2)
MyDeal (2)
Triverna (2)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry