Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Plastyka powiek górnych lub małżowin usznych w ZOZ Uroda i Zdrowie – 79,99 zł za groupon wart 500 zł i więcej opcji

od79,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Plastyka powiek górnych lub odstających małżowin usznych – poprawa defektów urody poprzedzona konsultacją lekarską

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić mak. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Konsultacja lekarska w cenie - umawiana w ciągu kilku dni, termin zabiegu ustalany podczas konsultacji operacyjnej, po omówieniu wskazań i przeciwwskazań. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić.
Konieczna rezerwacja tel. 600 881 131.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 79,99 zł za groupon zniżkowy wart 500 zł na plastykę powiek górnych,
  • 99,99 zł za groupon zniżkowy wart 700 zł na plastykę odstających małżowin usznych.

Dodatkowe informacje:

  • konsultacja lekarska w cenie - omówienie zabiegu, wskazań i przeciwwskazań, kwalifikacja pacjenta do zabiegu, ocena stanu ogólnego i miejscowego pacjenta oraz przygotowanie do zabiegu z wyznaczeniem ewentualnych badań dodatkowych (np. w przypadku plastyki powiek - okulista)
  • w cenie także koszt opieki oraz pooperacyjne usunięcie szwów
  • oba zabiegi wykonane są ze znieczuleniem miejscowym
  • więcej informacji o zabiegach tutaj: plastyka powiek górnych, plastyka odstających małżowin usznych.

Uroda i Zdrowie

Usługi medyczne z zakresu chirurgii ogólnej, plastycznej, dermatologii, ginekologii i położnictwa, interny, geriatrii, kardiologii, laryngologii, neurologii, ortopedii, okulistyki, reumatologii – to oferuje swym pacjentom Zakład Opieki Zdrowotnej Uroda i Zdrowie. Lekarze, których celem jest zapewnienie pacjentom najlepszej opieki medycznej, posiadają wieloletnie doświadczenie i wywodzą się z łódzkich szpitali oraz klinik Uniwersytetu Medycznego. Warto dodać, że placówka jest najdłużej działającym w Łodzi gabinetem oferującym zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Łódź
ul. Boya-Żeleńskiego 12, Łódź, ŁÓDZKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37452)
Shopping (352)
Bilety (122)
Hotele
lokalne
Łódź (726)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (726)
Groupon (1121)
Travelist (5)
Triverna (3)
MyDeal (2)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry