Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 24,99 zł: 1,5-godzinne zwiedzanie Se-ma-for Muzeum Animacji dla 2 osób i więcej opcji (do -50%)

40 złod24,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 38%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zwiedzanie placówki kultury promującej animację, dorobek oscarowego studia Se-ma-for oraz szeroko pojętą sztukę audiowizualną

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu z wyłączeniem 1-30.09.2016 i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: podczas wizyty należy okazać wydrukowany groupon. Realizacja: pon.-pt. w godz. 10-16, czw. w godz. 12-18.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 512 011 071 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

1,5-godz. zwiedzanie Muzeum Animacji Se-ma-for z przewodnikiem i projekcją w kinie:

  • 24,99 zł zamiast 40 zł za bilet dla 2 osób,
  • 29,99 zł zamiast 55 zł za bilet dla 2 osób i dziecka,
  • 34,99 zł zamiast 70 zł za bilet dla 2 osób i 2 dzieci,
  • 29,99 zł zamiast 60 zł za bilet dla 3 osób.

Se-ma-for Muzeum Animacji

Świat bajek, który prezentuje Muzeum, to wielka zabawa dla najmłodszych, a jeszcze większa dla tych starszych. To tutaj spotkać można kultowych bohaterów z lat dzieciństwa, którzy zacementowali się w pamięci niejednej osoby. Uszatek, Pik Pok, Piotruś, Filemon to jedne z nielicznych postaci poruszających wspomnienia i budzących te same emocje, które były odczuwane wiele lat temu w oczekiwaniu na dobranockę. Oprócz tego SMA pragnie również pokazać najciekawsze produkcje z całego świata, a w tym fragmenty scenografii, lalki animacyjne i różne techniki animacji, które wzbudzą zainteresowanie u widza w każdym wieku.

Muzeum oferuje bogatą ofertę warsztatów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Pod okiem profesjonalistów każdy, kto zechce, będzie mógł nauczyć się tworzenia animacji stop motion, poznać technikę pikselacji czy zbudować własną lalkę animacyjną. Wszystko to pobudzi kreatywność i artystyczne zdolności, które w przyszłości mogą okazać się nowo odkrytym talentem. Bajkowy klimat, niezwykła zabawa oraz wyjątkowy urok animacji to także oryginalny pomysł, aby zorganizować niezapomniane urodziny dla dziecka lub firmową imprezę.

Więcej informacji na Facebooku


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Łódź
Piłsudskiego 135, Łódź

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26770)
Shopping (1501)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Łódź (948)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (948)
Groupon (1295)
Fastdeal (15)
Infobuzer (12)
Travelist (4)
Triverna (3)
MyDeal (2)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry