Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Nieoperacyjna metoda leczenia otyłości: balon żołądkowy za 5999 zł w Szpitalu Pulsmed

od5999
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Metoda balonu żołądkowego wspomaga utratę wagi ciała przy jednoczesnym wprowadzeniu u pacjenta racjonalnego sposobu odżywiania

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Ograniczenie wiekowe: min. 18 lat, w innym przypadku decyduje lekarz.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Opłaty uzupełniające: wizyta kwalifikacyjna z lekarzem bariatrą – 150 zł. Osoby poniżej 18. roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej. Jeśli zabieg nie jest możliwy, nastąpi zwrot pełnej kwoty. Zachęca się pacjentów do uzyskania niezależnej opinii medycznej przed wybraniem inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. Obowiązuje zasada poufności w relacji terapeuta-klient z wyłączeniem celowego działania na szkodę klienta. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 42 663 02 25 lub 42 663 02 26. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 36-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

 • 5999 zł za 15-minutowy zabieg implantacji i usunięcia balonu żołądkowego oraz konsultacje specjalistyczne w czasie terapii (w cenie krótkie znieczulenie dożylne). 

Leczenie otyłości polega na endoskopowym wprowadzeniu do żołądka miękkiego balonu wypełnionego roztworem fizjologicznym. Specjalny materiał, z którego jest on zbudowany, cechuje się odpornością na działanie soków trawiennych. Balon pozostaje w żołądku maksymalnie do 6 miesięcy, następnie jest endoskopowo usuwany przez lekarza.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • czynne choroby wrzodowe żołądka lub dwunastnicy,
 • stany zapalne przełyku,
 • choroba Crohna (nieswoiste zapalenie jelita),
 • żylaki przełyku lub żołądka,
 • wrodzone bądź nabyte teleangiektazje jelitowe.

Inne powody medyczne, które mogą uniemożliwić udział w programie to:

 • duża przepuklina roztworu przełykowego oraz zmiany w obrębie przełyku,
 • przebyta wcześniej operacja żołądka, w tym bariatryczna,
 • zaburzenia psychiczne pacjenta,
 • uzależnienie od alkoholu i narkotyków.

Zabiegowi nie powinny również poddawać się osoby ze zdiagnozowaną poważną chorobą nerek, wątroby lub płuc, a także osoby przewlekle leczone sterydami.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Łódź
Polskiej Organizacji Wojskowej 26, Łódź

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (27769)
Shopping (456)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Łódź (897)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (897)
Groupon (1296)
Travelist (4)
Triverna (3)
MyDeal (2)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry