Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Miesięczny kurs tańca w wybranym stylu za 39,99 zł i więcej opcji w Studiu Tańca Hit The Floor

80 złod39,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

3 energetyczne style taneczne do wyboru: możliwość rozpoczęcia nauki od podstaw lub dołączenia do grupy zaawansowanej

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Uczestnikami zajęć mogą być osoby powyżej 10 roku życia.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym i wymienisz na karnet. 1 miesiąc kursu obejmuje 10 godzin zajęć.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 39,99 zł zamiast 80 zł za 1 miesiąc nauki tańca,
  • 74,99 zł zamiast 160 zł za 2 miesiące nauki tańca,
  • 104,99 zł zamiast 240 zł za 3 miesiące nauki tańca.

Style taneczne do wyboru:

  • hip-hop
  • house dance
  • krump
  • locking
  • breaking
  • popping

1 miesiąc kursu obejmuje 10 godzin zajęć. Uczestnikami mogą zostać osoby powyżej 10 roku życia. Możliwość rozpoczęcia kursu od podstaw lub dołączenia do grupy na wyższym poziomie - w zależności od stopnia zaawansowania kursanta.

Studio Tańca Hit The Floor

Dzięki pozytywnej energii, którą zarażają uczestnicy i instruktorzy szkoły Hit The Floor, każdy nowy kursant z łatwością i przyjemnością nauczy się tańczyć - bez względu na wiek i talent. Studio wypracowało system bezstresowego uczenia się, wykorzystującego naturalne zdolności tancerzy. Po zakończeniu kursu szkoła oferuje możliwość przygotowania do turniejów i konkursów lub dołączenia do klubu miłośników tańca.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Studio Tańca Hit The Floor
ul. Aleja Najświętszej Marii Panny 1/11, 42-200 Częstochowa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (97895)
Shopping (74)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Łódź (796)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (796)
Groupon (1116)
Travelist (9)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry