Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Masaż leczniczy (22,99 zł) całościowy (46,99 zł) lub relaksacyjny (54,99 zł) w Sanatorium Mobilnym - 2 lokalizacje

od22,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sposób na zwiększenie sprawności, zlikwidowanie zesztywnień, uśmierzenie bólu oraz na relaks i odprężenie

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Masaże relaksacyjne są wykonywane na ul. Tabelowej. 
Dodatkowe informacje: weź groupon wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 512 382 524. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 7 opcji

Masaż leczniczy (30 min) całościowy lub relaksacyjny (60 min)

 • 22,99 zł za masaż leczniczy
 • 46,99 zł za masaż całościowy
 • 86,99 zł za 2 masaże całościowe
 • 119,99 zł za 3 masaże całościowe
 • 54,99 zł za masaż relaksacyjny gorącą czekolada z pomarańczą lub ciepłym miodem
 • 99,99 zł za 2 masaże relaksacyjne gorącą czekolada z pomarańczą lub ciepłym miodem
 • 139,99 zł za 3 masaże relaksacyjne gorącą czekolada z pomarańczą lub ciepłym miodem

Masaże lecznicze:

 • leczniczy całego kręgosłupa,
 • leczniczy kończyn,
 • izometryczny,
 • limfatyczny.

Masaże całościowe:

 • klasyczny,
 • relaksacyjny,
 • antycellulitowy bańką chińską,
 • sportowy.

Sanatorium Mobilne

Sekretem sukcesu w rehabilitacji jest indywidualna terapia dostosowana do zaistniałych problemów i potrzeb, przeprowadzana przez wykwalifikowaną kadrę. W Sanatorium Mobilnym na pacjentów czekają specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i poszerzają zakres umiejętności, biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach z dziedziny fizjoterapii, medycyny manualnej, traumatologii narządu ruchu i innych. Dzięki temu mogą oferować kompleksową rehabilitację bazującą na światowych standardach oraz EBM (doniesieniach medycznych potwierdzonych naukowo). 

Ponieważ interesuje ich przyczyna dysfunkcji, poszukują źródeł problemu, nie skupiając się jedynie na objawach (np. bólu). By zwiększyć skuteczność terapii, kładą duży nacisk na podnoszenie świadomości pacjenta oraz jego czynne zaangażowanie w terapię. Na ich pomoc może liczyć każdy, kto zmaga się ze skutkami urazów, złamań, udarów mózgu, ze zmianami zwyrodnieniowymi, wadami postawy, porażeniem nerwów obwodowych, odleżynami itd. Specjaliści Sanatorium Mobilnego nie poprzestają jednak na wykonywaniu zabiegów i czynnie biorą w udział w przedsięwzięciach promujących zdrowie, rekreację i zdrowy styl życia. 


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Łódź
Pomorska 80, Łódź
Tabelowa 30/4, Łódź

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19562)
Shopping (765)
Bilety (137)
Hotele
lokalne
Łódź (855)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (855)
Groupon (1185)
Infobuzer (11)
Fastdeal (7)
Travelist (4)
MyDeal (2)
Triverna (2)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry