Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej BLS/AED dla 1 osoby za 89,99 zł i więcej w Medyk Szkolenia (do -52%)

180 złod89,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Program kursu zawiera takie zagadnienia, jak: ocena tętna i oddechu osoby nieprzytomnej, prowadzenie reanimacji, użycie defibrylatora AED

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Konieczne zebranie grupy min. 10 os.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Grupy maks. 15-os. Najbliższe szkolenia: 28.03 oraz 04.04.2015.
Konieczna rezerwacja tel. 511 400 334.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej BLS/AED (3,5-4 godz. zegarowe):

 • 89,99 zł zamiast 180 zł za wybrany kurs dla 1 osoby,
 • 174,99 zł zamiast 360 zł za wybrany kurs dla 2 osób,
 • 344,99 zł zamiast 720 zł za wybrany kurs dla 4 osób. 

Podstawa programowa:

 • wywiad i kontakt z poszkodowanym
 • bezpieczeństwo ratownika podczas udzielania pomocy
 • ewakuacja poszkodowanych, w tym osób nieprzytomnych i niepełnosprawnych
 • rozmowa telefoniczna z dyspozytorem CP
 • ocena tętna oraz oddechu osoby nieprzytomnej
 • postępowanie z osobą nieprzytomną, algorytm działania BLS (Basic Life Support) – podstawowe zabiegi ratujące życie, czyli krok po kroku, co należy zrobić przy zatrzymaniu oddechu (wg wytycznych ERC 2010)
 • prowadzenie resuscytacji (reanimacja)
 • bezpieczne użycie automatycznego defibrylatora – AED (Automated External Defibrillation)
 • na zakończenie kursu: certyfikat BLS/AED

Bezpłatny test sprawdzający wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. Sprawdź tutaj.

Medyk Szkolenia

Firmę tworzy grupa szkoleniowców-ratowników, absolwentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, którzy w codziennej pracy praktykują zdobytą wiedzę w karetkach pogotowia. Swoimi doświadczeniami z zakresu ratownictwa medycznego i udzielania pierwszej pomocy chcą się dzielić z innymi.

Zaletą oferowanych przez Medyk Szkolenia kursów jest mocny nacisk na praktykę. Dzięki temu każdy uczestnik szkolenia będzie miał szansę wzięcia udziału w sytuacjach zagrożenia życia, które mogą wystąpić każdego dnia na ulicy. Ponadto nie zabraknie również aspektów psychologicznych, takich jak przełamanie strachu przed udzieleniem pierwszej pomocy.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Łódź
ul. Kopernika 36, Łódź, ŁÓDZKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (30443)
Shopping (1433)
Bilety (125)
Hotele
lokalne
Łódź (819)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (819)
Groupon (1124)
Fastdeal (42)
Infobuzer (16)
Travelist (4)
Triverna (3)
Kuptravel (2)
MyDeal (2)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry