Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Depilacja laserem diodowym na wybrane partie ciała od 39,99 zł w Este Clinic

80 złod39,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wiązka ProLens® maksymalizuje absorpcję energii, bezpośrednio przyczyniając się do przyspieszenia usuwania niechcianego owłosienia

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 799 220 000. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 9 opcji

Depilacja laserem diodowym na wybrane partie ciała:

  • 39,99 zł zamiast 80 zł za 1 zabieg na wybraną małą partię ciała,
  • 99,99 zł zamiast 240 zł za 3 zabiegi na wybrane małe partie ciała,
  • 189,99 zł zamiast 480 zł za 6 zabiegów na wybrane małe partie ciała,
  • 69,99 zł zamiast 150 zł za 1 zabieg na wybraną średnią partię ciała,
  • 189,99 zł zamiast 450 zł za 3 zabiegi na wybrane średnie partie ciała,
  • 369,99 zł zamiast 900 zł za 6 zabiegów na wybrane średnie partie ciała,
  • 99,99 zł zamiast 250 zł za 1 zabieg na wybraną dużą partię ciała,
  • 279,99 zł zamiast 750 zł za 3 zabiegi na wybrane duże partie ciała,
  • 449,99 zł zamiast 1 500 zł za 6 zabiegów na wybrane duże partie ciała.

Małe partie do wyboru: broda, skronie, policzki, górna warga, baki, uszy, dłonie, linia biała, stopy, kolana, owłosienie wokół brodawek piersiowych. 

Średnie partie do wyboru: szyja, kark, pachy, dekolt (kobiety), bikini częściowe, ramiona, przedramiona, brzuch (kobiety). 

Duże partie do wyboru: pośladki (kobiety), łydki (kobiety), plecy, uda, tors (mężczyźni), brzuch (mężczyźni), pośladki (mężczyźni), łydki (mężczyźni). 

Laser diodowy Versus™ II wyposażony jest w innowacyjny system ProLens®, który emituje ściśle skupioną wiązkę o długości fali 808 nm. Dzięki temu ogromna dawka energii wnika w głąb skóry i jest pochłaniana przez komórki barwnikowe włosa, co prowadzi do trwałego zniszczenia mieszka włosowego.

Użycie znacznie większej mocy w impulsie niż w przypadku ciągłej emisji wiązki laserowej zwiększa skuteczność zabiegu. Z kolei możliwość płynnego regulowania częstości impulsów i przerw między nimi, jak również chłodzona głowica i system doboru parametrów urządzenia FTS™ przyczyniają się do obniżenia dyskomfortu klientów. Warto dodać, że lser diodowy Versus™ II wyposażono w amerykańską diodę DILAS, która jest wykorzystywana w najbardziej znanych laserach medycznych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Este Clinic
ul. Piotrkowska 243
(lok. 4), Łódź

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (27004)
Shopping (399)
Bilety (132)
Hotele
lokalne
Łódź (708)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (708)
Groupon (1118)
Travelist (4)
Triverna (3)
MyDeal (2)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry