Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zdjęcie pantomograficzne od 39,99 zł w Centrum Stomatologicznym AlbusDent

od39,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pantomograficzne zdjęcie zębów pokazuje stan całego uzębienia, łącznie ze stawami skroniowo-żuchwowymi oraz zatokami szczękowymi

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Do wykonania zdjęcia konieczne jest posiadanie ze sobą ważnego skierowania. Groupon do wykorzystania podczas jednej wizyty.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Do wykonania zdjęcia konieczne jest skierowanie lub konsultacja w Centrum Stomatologicznym Albusdent. W przypadku pakietów dla 2 osób groupon na zabiegi przeznaczony jest dla różnych osób, a nie tej samej osoby. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 376 00 00 lub mailowo: recepcja@albusdent.pl. Należy posiadać skierowanie lub zapisać się na konsultację w AlbusDent. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Podczas dokonywania rejestracji telefonicznej , konieczne jest przekazanie informacji, że wizyta jest w ramach Groupon oraz podanie kodu zabezpieczającego, w przeciwnym wypadku wizyta płatna na miejscu zgodnie z cennikiem (płatne przed wizytą gotówka).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Zdjęcie panoramiczne uzębienia (RTG pantomograficzne)

  • 39,99 zł za zdjęcie dla 1 osoby,
  • 74,99 zł za zdjęcie dla 2 osób.

RTG pantomograficzne zębów konieczne jest przed rozpoczęciem leczenia ortodontycznego oraz przed chirurgicznym usunięciem zatrzymanych (niewyrośniętych) zębów. W implantologii pomocne jest w ocenie ilości kości i miejsca do wprowadzenia implantu. Zdjęcie pantomograficzne przydatne jest też w wykryciu i ocenie chorób przyzębia, a także podczas leczenia protetycznego (pomaga zaplanować pracę i dobrać odpowiedni rodzaj uzupełnień protetycznych).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Centrum Stomatologiczne AlbusDent
ul. Balicka 73, Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26957)
Shopping (452)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Kraków (1327)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1327)
Groupon (2267)
MyDeal (30)
Travelist (23)
Triverna (8)
Kuptravel (4)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry