Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wyzwania dla inteligentnych i kreatywnych: gra dla 4 lub 5 osób od 58,99 zł i więcej opcji w BrainBurg

85 złod58,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 31%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Unikalne, pełne zagadek gry i zabawy w których można wcielić się w określone role – gry trwające do 3 godzin

Groupon ważny przez 1 miesiąc (od 01.04.2016) od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Konieczna rezerwacja telefoniczna, tel. 786 809 909. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 5 opcji:

wybrana gra w BrainBurg

  • 58,99 zł zamiast 85 zł za grę Challenge: Pandemia dla 4 osób,
  • 58,99 zł zamiast 85 zł za grę Challenge: Robinson Crusoe dla 4 osób,
  • 69,99 zł zamiast 100 zł za grę Imaginarium: InSpectres - Pogromcy Duchów dla 5 osób,
  • 69,99 zł zamiast 100 zł za grę Imaginarium: Dungeons&Dragons dla 5 osób,
  • 47,99 zł zamiast 70 zł za grę Enigma: Czarna Walizka dla 4 osób.

Gra typu Challenge (180 min):

Wyzwanie, które przetestuje wszystkie umiejętności. Odkrywanie nowych horyzontów, stawanie naprzeciw legendarnym bestiom, walka z epidemiami. Ilość przeciwności, którym można się przeciwstawić jest nieskończona. Wszystko to w granicach planszy przy której zasiądziesz z innymi, nowo poznanymi bohaterami lub swoimi znajomymi. Daj się ponieść atmosferze panującej w BrainBurg i uratuj świat już dziś!

Gra typu Imaginarium (180 min):

Wrota do światów pełnych tajemniczej magii, bezwzględnych antagonistów i niesamowitych zdarzeń stoją otworem. Uwolnienie własnej wyobraźni to wszystko, czego potrzeba by stworzyć unikalną postać, którą rozegrać można wiele niesamowitych przygód. Imaginarium to miejsce, które żyje i rozwija się dzięki kreatywności uczestników.

Gra typu Enigma (90 min):

Ta gra jest atrakcją dla fanów zagadek i nierozwikłanych sekretów. Enigma to zespołowa gra logiczna, podczas której uczestnicy w określonym czasie muszą rozwiązać szereg łamigłówek, aby wykonać powierzone im wcześniej zadanie. Całość opatrzona jest atmosferą tajemnicy i skrojona dla prawdziwych odkrywców.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków
ulica Szewska 21, Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (17667)
Shopping (729)
Bilety (130)
Hotele
lokalne
Kraków (1205)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1205)
Groupon (1969)
MyDeal (28)
Fastdeal (20)
Travelist (20)
Triverna (7)
Kuptravel (4)
Infobuzer (4)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry