Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wypożyczenie gier planszowych - 9,99 zł za groupon wart 20 zł i więcej opcji w Świecie Smoka

20 złod9,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Kultowe pozycje i wiele innych gier
  • Nowości: w asortymencie sklepu m.in. "Lords of Waterdeep"

Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Gra wypożyczana jest na 1 tydzień.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 664 121 002 z podaniem kodu zabezpieczającego, kodu grouponu oraz tytułu gry. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Nie ma nic gorszego od nudy, dlatego zamiast zbijania bąków zafunduj swojemu dziecku konstruktywną rozrywkę, wypożyczając dla niego gry planszowe ze Świata Smoka.

Oferta
Groupon wartościowy do wykorzystania na wypożyczenie gier planszowych z dowolnej kategorii w 1 z 3 opcji:

1) 9,99 zł za groupon wart 20 zł,
2) 14,99 zł za groupon wart 30 zł,
3) 49,99 zł za groupon wart 100 zł na wypożyczenie 2 gier.

Świat Smoka Dragomira
Kraków słynie ze smoków – tego wawelskiego, który zieje ogniem i straszy ludzi pod zamkiem – i Dragomira, który zaprasza wszystkich do zabawy z Światem Smoka Dragomira. To wyjątkowe miejsce, w którym mieszka, zrodziło się z pasji do gier planszowych i chęci dzielenia się nią z innymi.

W wypożyczalni figuruje sporo ciekawych tytułów, a wśród nich można znaleźć największe światowe hity, rozwijające gry strategiczne i ekonomiczne, przygodowe, familijne. Nie zabraknie również starannie wyselekcjonowanych propozycji dla najmłodszych. Każdy, kto pokocha planszówki, będzie mógł nabyć swój ulubiony tytuł w sklepie. Istnieje również możliwość zamówienia gry prosto do domu – poprzez sklep online.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków
Królewska 45, Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19618)
Shopping (790)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Kraków (1228)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1228)
Groupon (1992)
MyDeal (30)
Fastdeal (23)
Travelist (22)
Triverna (7)
Infobuzer (5)
Kuptravel (4)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry