Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wybrany kurs: fotografii, warsztaty aktorskie i więcej od 179,99 zł w Krakowskiej Szkole Filmowej im. W. J. Hasa

560 złod179,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 68%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Szkolenia pozwalają na rozwój artystycznych pasji i nabywanie nowych umiejętności związanych z filmem czy fotografią

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto. Z uwagi na zmiany organizacyjne realizacja wstrzymana do 20.10.2016
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Grupy 12-15 os.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku niezebrania się grupy możliwy inny termin odbycia kursu.
Konieczna rezerwacja tel. 12 430 05 20 lub na e-mail: szkola@ksfilm.pl z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta
Wybrany kurs z materiałami i dyplomem na zakończenie w 1 z 4 opcji:

1) 179,99 zł zamiast 560 zł za kurs dobrej fotografii (16 godzin),
2) 179,99 zł zamiast 600 zł za kurs obsługi Photoshopa (15 godzin),
3) 209,99 zł zamiast 450 zł za kurs dobrego filmowania (20 godzin),
4) 159,99 zł zamiast 300 zł za warsztaty aktorskie.

Kurs dobrej fotografii
W ramach zajęć nauczyć się można obsługi aparatu, estetyki fotografii, prawidłowej ekspozycji i głębi ostrości. Znajdzie się także czas na zapoznanie z właściwościami światła artystycznego wydobywającego fotografowany obiekt z rzeczywistości. Natomiast zajęcia w profesjonalnym studiu fotograficznym dadzą możliwość praktycznego zastosowania oświetlenia oraz umożliwią wykorzystanie zdobytej wiedzy na temat: światłocienia, techniki high-key czy low-key czy portretu.

Kurs Photoshopa
Kurs ten pozwoli ujarzmić skuteczne narzędzie graficznej kreacji. Podczas zajęć z Photoshopa uczestnicy zapoznają się m.in. z podstawami grafiki, kolejnością działań, pracą na warstwach. W ramach spotkania będzie także przeprowadzana korekcja barwna i tonalna, a także nauka świadomego modyfikowania parametrów zdjęcia, jego kolorystyki i charakteru.

Kurs dobrego filmowania
W trakcie kursu przedstawione zostaną podstawy konstrukcji filmu, a dzięki temu będzie można nauczyć się dokonywania właściwych wyborów w zakresie planu, punktów widzenia i ustawienia kamery. Kolejne etapy wtajemniczenia objawią tajniki kompozycji kadru z uwzględnieniem roli światła i ruchy kamery. Zajęcia z podstaw reżyserii, scenopisarstwa i pracy z aktorem nauczą zaś kursantów władać filmowym językiem – pozwolą dobrze snuć opowieść obrazem.

Warsztaty aktorskie
Szkolenie z aktorskiego fachu pozwoli profesjonalnie przygotować się do castingów – znajdzie się na nim czas, aby oswoić się z kamerą. Ponadto fachowcy opowiedzą, jak współpracować z reżyserem, kamerą, mikrofonem oraz innymi aktorami, by odnaleźć się w ekipie filmowej.

Krakowska Szkoła Filmowa im. Wojciecha Jerzego Hasa
Istniejąca od 6 lat na rynku edukacyjnym szkoła oferuje program nauki oparty o doświadczenia czynnych zawodowo profesjonalistów: operatorów, reżyserów, filmoznawców, montażystów, scenopisarzy, grafików i wielu innych przedstawicieli świata sztuki. Duży nacisk kładziony jest tam na umiejętności warsztatowe, które pomogą absolwentom w ich dalszym artystycznym życiu zawodowym. Zajęcie prowadzone są w komfortowych kilkunastoosobowych grupach, w centrum miasta – w systemie zaocznym weekendowym lub tygodniowym.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków
ul. Kapucyńska 3, Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (21848)
Shopping (866)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Kraków (1252)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1252)
Groupon (1987)
Fastdeal (51)
MyDeal (29)
Travelist (22)
Triverna (7)
Infobuzer (5)
Kuptravel (4)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry