Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Warsztaty robotów dla dzieci od 29,99 zł z firmą Nowoczesny Wymiar Edukacji (do -53%)

50 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zajęcia to nie proste „układanie klocków”, ale konstruowanie działających robotów, które będą potrafiły wykonywać rozmaite czynności

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku powyżej 5 lat
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Zajęcia odbywają się w grupach od 5 do 10 osób. Możliwość uczestniczenia w zajęciach z robotem Pololu możliwe po ukończonym kursie MASTER. Grafik zajęć dostępny na stronie www.
Konieczna rezerwacja tel. 600 667 595 najpóźniej 7 dni przed planowanymi warsztatami. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Pozwól dziecku na zostanie małym inżynierem z dzisiejszym grouponem. Udaj się wraz z firmą Nowoczesny Wymiar Edukacji na warsztaty robotów.

Oferta
warsztaty robotów (2 h) w 1 z 3 opcji:

1) 29,99 zł zamiast 50 zł za warsztaty dla 1 dziecka,
2) 49,99 zł zamiast 100 zł za warsztaty dla 2 dzieci,
3) 69,99 zł zamiast 150 zł za warsztaty dla 3 dzieci.

Opis warsztatów dostępny pod tym linkiem.

Nowoczesny Wymiar Edukacji
Zachęcanie do rozwijania pasji oraz inspirowanie do zdobywania wiedzy to cel jaki stawiają sobie inżynierowie Akademii Górniczo-Hutniczej, którzy już od 2010 roku wprowadzają w świat robotów zarówno dzieci, jak i dorosłych poprzez serię warsztatów z zakresu programowania i robotyki o różnym stopniu zaawansowania. Bazują one na seriach klocków LEGO WeDo, Mindstorms NXT 2.0 i Mindstorms EV3, dzięki którym czas spędzony na nauce jest pełen twórczej zabawy, a osiągnięte umiejętności przydatne nie tylko w wirtualnej rzeczywistości.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków
Ul. Świętokrzyska 12 p.311, Kraków
Ul. Łużycka 55, Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26278)
Shopping (1110)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Kraków (1370)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1370)
Groupon (2227)
Fastdeal (66)
MyDeal (28)
Travelist (22)
Triverna (8)
Infobuzer (7)
Kuptravel (4)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry