Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Uśmiechaj się jeszcze piękniej: pakiet dla 1, 2 lub 3 osób zawierający skaling, piaskowanie, fluoryzacja, polerowanie oraz badanie profilaktyczne w Studio Profilaktyki Stomatologicznej

250 złod79
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 68%
..............................................................................................
65 kupionych
..............................................................................................
Oferta z MyDeal
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
Pakiet stomatologiczny zawierający skaling, piaskowanie, fluoryzację, polerowanie oraz badanie profilaktyczne, 3 opcje do wyboru
 • Opcja 1: pakiet dla 1 osoby za 79 zł zamiast 250 zł
 • Opcja 2: pakiet dla 2 osób za 139 zł zamiast 500 zł
 • Opcja 3: pakiet dla 3 osób za 189 zł zamiast 750 zł
 • Długotrwały efekt i ochrona zębów przed ponownym osadzaniem się kamienia
 • Zabiegi wykonywane przez wykwalifikowany personel
 • Lokalizacja w centrum Krakowa, dogodny dojazd samochodem i komunikacją miejską
  Warunki:
  Ważność kuponu: od dnia zakupu do 31.03.17
 • 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę kuponów
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna z podaniem numeru kuponu w godzinach otwarcia gabinetu
 • W przypadku nieodwołania rezerwacji do 24 godz. przed terminem kupon przepada
 • Kupon nie łączy się z innymi promocjami
 • Godziny otwarcia gabinetu od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem środy): 15.30-20.30
 • MyDeal sp. z o.o. udostępnia platformę online, na której Użytkownicy mają wyjątkową możliwość kupowania towarów i usług od Partnerów (sprzedających) po rewelacyjnych cenach
 • Zawierasz umowę z: Profesjonalne Studio Profilaktyki Stomatologicznej Kazimierz Cichosz, Librowszczyzna 1/1, 31-030 Kraków, NIP 6771070935, REGON 356618394

  O zęby trzeba dbać w szczególny sposób, a codzienne picie kawy, herbaty, czy palenie papierosów z pewnością tego nie ułatwia. Już dziś zatroszcz się o swój uśmiech z kuponem MyDeal!

  W Profesjonalnym Studio Profilaktyki Stomatologicznej czeka na Ciebie pakiet zawierający skaling, piaskowanie, fluoryzacja, polerowanie oraz przegląd profilaktyczny.

  Do wyboru masz 3 opcje:1) pakiet dla 1 osoby za 79 zł zamiast 250 zł,2) pakiet dla 2 osób za 139 zł zamiast 500 zł,3) pakiet dla 3 osób za 189 zł zamiast 750 zł.

  Skaling To profesjonalne czyszczenie zębów z kamienia nazębnego przy pomocy ultradźwięków. Kamień tworzą zmineralizowane resztki pokarmowe i płytka nazębna, stanowią one siedlisko niebezpiecznych bakterii. Bakterie te mogą doprowadzić nawet do stanu zapalnego dziąseł, ale dzięki temu zabiegowi nie musisz się już martwić o ich obecność.

  Piaskowanie Jest zabiegiem uzupełniającym skaling. Polega na usunięciu z powierzchni zębów osadu i likwidacji powierzchniowych przebarwień. W tym celu wykorzystywany jest strumień specjalnego piasku stomatologicznego pod dużym ciśnieniem.

  Polerowanie zębów z osadów Odbywa się z użyciem specjalnych past do polerowania, przyczynia się do dopełnienia efektu po skalingu i piaskowaniu. Zabieg taki wykonuje się przy użyciu gumek lub szczoteczek oraz specjalnych past.

  FluoryzacjaMa na celu polepszenie kondycji twoich zębów, zabezpiecza je, wzmacnia, chroni i czyni bardziej odpornymi na działanie kwasów płytki nazębnej. Polega na nakładaniu i wcieraniu w zęby preparatów z fluorem. Związki fluoru same w sobie hamują wzrost bakterii.

  Dodatkowo zostanie wykonane również badanie profilaktyczne, które pozwoli na ogólną ocenę stanu Twojego uzębienia. Kontrola jest niezbędna byś mógł szybko pozbyć się ewentualnych problemów twoich zębów.

  Zadbaj o swój uśmiech samemu lub z bliską osobą! Z kuponem MyDeal to prostsze niż kiedykolwiek.


  .............................................................................................................................................................................
  Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
  Inne oferty:
  Wybierz kategorię
  główne
  Travel (22927)
  Shopping (1293)
  Bilety (131)
  Hotele
  lokalne
  Kraków (1349)
  ▼ Pokaż całe menu ▼
  Źródła
  Wszystkie (1349)
  Groupon (2117)
  Fastdeal (75)
  Travelist (26)
  MyDeal (25)
  Triverna (8)
  Infobuzer (5)
  Kuptravel (3)
  Travelday (1)

  Polub nas na Facebooku:

  Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

  © 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

  Do góry