Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie off-road z certyfikatem i pamiątkowym zdjęciem od 189,99 zł w Szkole Jazdy w Terenie Off-Road

300 złod189,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 37%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Gratka dla fanów motoryzacji i miłośników oryginalnych przygód: jazda na pojeździe Buggy Yamaha Rhino

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dla posiadaczy groupon rabat 20% na kolejną wizytę i 10% rabatu na organizację imprezy firmowej. W pojeździe Buggy Yamaha mogą siedzieć maks. 2 osoby. Przewodnik jedzie z przodu na quadzie. Istnieje możliwość dokupienia specjalnej opcji spróbowania jazdy samochodem 4x4 w AlkoGoglach (jazda w dzień) na wytyczonym odcinku - w cenie 50 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 501 31 85 21 lub mailowo info@integracja4x4.pl z podaniem kodu zabezpieczjacego.  Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 189,99 zł zamiast 300 zł za 1,5-godzinne szkolenie off-road dla 1-2 osób + pamiątkowe zdjęcia i certyfikat (min. 60 min jazdy; trasa ok. 25 km),
  • 309,99 zł zamiast 500 zł za 2,5-godzinne szkolenie off-road dla 1-2 osób + pamiątkowe zdjęcia (25 szt.) i certyfikat (min. 120 min jazdy; trasa: ok. 30 km)

Jazda off-road to trzymająca w napięciu wyprawa, dzięki której można sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą buggy Yamaha Rhino 700. Walka z błotnistymi podjazdami i zjazdami, rzekami i koleinami dostarcza mnóstwo wrażeń i gwarantuje różne niespodzianki. Eskapadę poprzedza szkolenie teoretyczne (do 30 min.), po czym następuje jazda w terenie po bezdrożach. Wszystkie szkolenia są realizowane na trasach trudnych lub umiarkowanie trudnych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
OFF-ROAD-Szkoła Jazdy w Terenie
Cholerzyn 361
Karczma Rohatyna, Liszki

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26783)
Shopping (1452)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Kraków (1394)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1394)
Groupon (2269)
Fastdeal (72)
MyDeal (30)
Travelist (22)
Triverna (8)
Infobuzer (7)
Kuptravel (4)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry