Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Strzyżenie psa z pakietem pielegnacyjnych zabiegów od 52,99 zł w salonie PieSzczotka

100 złod52,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 47%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Kompleksowa pielęgnacja: strzyżenie, czyszczenie uszu i oczu, perfumowanie
  • Opcjonalnie: kąpiel i suszenie oraz wyczesywanie

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). W przypadku bardzo zaniedbanego psa dopłata 20 zł.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 694 133 784, 698 682 721 z min. 24-godz. wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Pieskie życie może być doprawdy godne pozazdroszczenia – zabierz swego pupila do salonu PieSzczotka, a po wizycie jego wygląd będzie wzbudzał zazdrość właścicieli innych czworonogów.

Oferta
zabiegi pielęgnacyjne dla psa w 1 z 3 opcji:

1) 52,99 zł zamiast 100 zł za strzyżenie, czyszczenie uszu i oczu, perfumowanie,
2) 72,99 zł zamiast 140 zł za opcję 1. + kąpiel i suszenie,
3) 81,99 zł zamiast 160 zł za opcję 2. + wyczesywanie.

PieSzczotka
Na miejscu groomer, czyli stylista, psycholog, fryzjer i kosmetolog w jednej osobie, dba o to, aby kąpiel, suszenie i inne pielęgnacyjne zabiegi przebiegały w relaksującej atmosferze. W salonie oprócz standardowych zabiegów, takich jak obcinanie pazurów i czyszczenie uszu, jest również m.in. usuwanie przebarwień wokół oczu. Strzyżenie i trymowanie sierści odbywa się według wzorców FCI bądź zgodnie z życzeniem i autorskimi pomysłami właściciela czworonoga.

Warto podkreślić, że PieSzczotka realizuje „Program Bezstresowego Strzyżenia Psów”, autorstwa salonu Perros, oparty na nowoczesnych technikach behawioralnych. Dzięki znajomości psiej psychologi można maksymalnie zredukować stres pupila w trakcie wizyty. Takie podejście sprawia, że strzyżenie przebiega spokojniej, szybciej i zdecydowanie przyjemniej. Ponadto w salonie specjaliści pomagają właścicielowi psa dobrać odpowiednie zabawki, karmę i akcesoria dopasowane do rasy, wieku i temperamentu psa.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Podłęże
Podłęże 521, Podłęże

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26957)
Shopping (452)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Kraków (1328)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1328)
Groupon (2268)
MyDeal (30)
Travelist (23)
Triverna (8)
Kuptravel (4)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry