Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Strzelnica kulowa: 10 strzałów z wybranej broni, szkolenie i opieka instruktora od 79,99 zł z firmą Faro

160 złod79,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów strzelectwa sportowego. Do dyspozycji różne rodzaje broni, m.in. Glock, P83, Ak47, M4

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu z wyłączeniem 18.07-14.08.2016 i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: oferta dla osób pow. 15. roku życia. Grupy min. 4 os. 1 osoba może kupić i wykorzystać nieograniczoną ilość grouponów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwy kontakt w celach informacyjnych: tel. 513 635 635. Dodatkowy rabat (20%) na dodatkową amunicję, do wykorzystania w dniu realizacji grouponu.
Konieczna rezerwacja email: rezerwacje.faro@gmail.com z przesłanym grouponem w formie PDF z min. 48-godz. wyprzedzeniem. Rezerwacja jest aktywna dopiero po otrzymaniu potwierdzenia daty i godziny w czasie 48 godz. od wysłania maila z rezerwacją. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem lub niestawienia się w wyznaczonym terminie groupon przepada. Rezerwację można odwołać tylko 1 raz.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 79,99 zł zamiast 160 zł za oddanie 10 strzałów z broni Glock lub P83
  • 99,99 zł zamiast 200 zł za oddanie 10 strzałów z broni AK47 lub M4
  • 149,99 zł zamiast 300 zł za pakiet strzałów dla 1 osoby
  • 249,99 zł zamiast 500 zł za pakiet strzałów dla 2 osób

Pakiet strzałów:

  • 10 strzałów z AK47 (kal. 7,62 mm)
  • 10 strzałów z M4 (kal. 5,56 mm)
  • 5 strzałów z Glock (kal. 9 mm Luger)
  • 5 strzałów z P83 (kal. 9 mm Macarov)

Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów strzelectwa sportowego. Po dotarciu na strzelnicę Pasternik czeka trwające ok. 5-10-minutowe szkolenie z zasad posługiwania się bronią i BHP. Następnie w ręce uczestnika trafia wybrana broń, amunicja, tarcze oraz ochronniki słuchu i oczu. Celność można trenować samodzielnie lub z osobą towarzyszącą.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
strzelnica Pasternik
Pasternik 128, Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (29087)
Shopping (1426)
Bilety (123)
Hotele
lokalne
Kraków (1228)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1228)
Groupon (1875)
Fastdeal (79)
Travelist (26)
MyDeal (13)
Infobuzer (7)
Triverna (5)
Kuptravel (3)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry