Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja i przegląd kamerą od 79,99 zł w Dental-Care

od79,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pakiet z przeglądem kamerą przywracający naturalną biel zębów

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon.
Konieczna rezerwacja tel. 606 343 850 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wodzowie z plemienia Majów umieszczali w zębach turkusy i nefryty, jednak nie wiadomo, czy chcieli je nimi przystroić, czy może uzupełnić luki. Pozbądź się zbędnego kamienia ze swoich ust dzięki wizycie w gabinecie Dental-Care.

Oferta
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja i przegląd stomatologiczny kamerą wewnątrzustną w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł za pakiet dla 1 osoby,
2) 149,99 zł za pakiet dla 2 osób,
3) 199,99 zł za pakiet dla 3 osób.

Podczas przeglądu kamerą stomatolog ocenia stan uzębienia i szybko lokalizuje niepożądane zmiany. Skaling, czyli zabieg usuwania kamienia przy pomocy ultradźwięków, dodatkowo neutralizuje bakterie w jamie ustnej, a podczas piaskowania przy użyciu piasku dentystycznego zostają zlikwidowane osady i przebarwienia. Zęby zostają też pokryte specjalnym lakierem fluorowym, dzięki czemu szkliwo staje się mocniejsze i mniej podatne na próchnicę.

Dental-Care
W nowocześnie urządzonym gabinecie zabiegi wykonuje się przy użyciu sprzętu renomowanej szwajcarskiej firmy Swident oraz z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. W ofercie znajdują się zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgi stomatologicznej i profilaktyki, a także leczenie kanałowe.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków (Kraków-Śródmieście)
Dobrego Pasterza 43, Kraków (Kraków-Śródmieście), MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (30440)
Shopping (1430)
Bilety (128)
Hotele
lokalne
Kraków (1223)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1223)
Groupon (1868)
Fastdeal (78)
Travelist (26)
MyDeal (13)
Infobuzer (7)
Triverna (5)
Kuptravel (3)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry