Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Skaling, fluoryzacja, przegląd i porada za 39 zł oraz rabat 50% na inne usługi w Astra Dent

od39
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sposób na oczyszczenie zębów z kamienia oraz wzmocnienie szkliwa i zwiększenie jego odporności na próchnicę

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.  Oferta tylko dla nowych pacjentów.
Dodatkowe informacje: weź groupon wydrukowany lub na aplikacji mobilnej i pokaż go w recepcji przed wizytą. Dodatkowo 50% rabatu na piaskowanie i wypełnienie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 421 89 48. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Skaling, fluoryzacja, przegląd i porada:

  • 39 zł za pakiet dla 1 osoby,
  • 75 zł za pakiet dla 2 osób.

Astra Dent

W klinice zlokalizowanej przy Rynku Głównym o zdrowy i piękny uśmiech pacjentów dbają lekarze stomatolodzy, ortodonci, chirurdzy dentystyczni oraz implantolodzy. Stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach podyplomowych, by zapewnić najwyższą jakość usług, na które udzielają gwarancji. Dbają przy tym o to, by zabiegi były wykonywane w przyjaznej atmosferze, która pozwoli pacjentom rozluźnić się w fotelu dentystycznym. Stąd też wśród ponad 150 tysięcy osób, które zaufały Astra Dent, nie brakuje dzieci. Warto dodać, że leczenie może się odbywać pod narkozą, pod nadzorem wykwalifikowanego anestezjologa.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków (Kraków-Śródmieście)
Plac Szczepański 3, Kraków (Kraków-Śródmieście), małopolskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26958)
Shopping (452)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Kraków (1327)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1327)
Groupon (2266)
MyDeal (30)
Travelist (23)
Triverna (6)
Kuptravel (4)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry