Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Sesja zdjęciowa o wybranej tematyce ze zdjęciami na płycie CD i wydrukami od 99,99 zł w Artmill

od99,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Tematy sesji do wyboru: dzieci, zwierzęta, plener, ciąża, glamour lub portret
  • Zobacz galerię zdjęć fotografa
  • Lokalizacja: Śródmieście

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Wydrukowanie kolejnych zdjęć płatne 10 zł/szt. W przypadku sesji studyjnej dopłata 40 zł za studio. Możliwość zakupu sesji "Ceremonie" z rabatem 30%.Zdjęcia drukowane w formacie 10cmx17cm.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 608 571 782. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Pokaż się z najlepszej strony, pozując podczas wybranej sesji fotograficznej w Artmill.

Oferta
Sesja zdjęciowa z obrobionymi fotografiami zapisanymi na płycie CD i wydrukiem w 1 z 3 opcji:

1) 99,99 zł za sesję 1-godzinną, 5 obrobionych zdjęć na płycie CD i 1 zdjęcie wydrukowane,
2) 139,99 zł za sesję 2-godzinną, 10 obrobionych zdjęć na płycie CD i 3 zdjęcia wydrukowane,
3) 159,99 zł zamiast 1000 zł za sesję 3-godzinną, 20 obrobionych zdjęć na płycie CD i 5 zdjęć wydrukowanych.

W zależności od upodobań, skusić się można na m.in. na sesję glamour, ciążową lub poprosić o sfotografowanie swojej pociechy. Podczas sesji fotograf zręcznym spustem migawki uchwyci najlepsze ujęcia, a po jej zakończeniu wręczy płytę CD zawierającą fotografie w wersji cyfrowej, a także wydruki (ich ilość zależy od wybranej opcji).

Artmill
Artmill to zespół profesjonalnych fotografów. Studio proponuje m.in. sesje portretowe, rodzinne, dziecięce i okolicznościowe, a także obróbkę graficzną i retusz. Przykładowe fotografie można obejrzeć tutaj.

Nagrody:

  • I miejsce w konkursie PhotoDay dla Opactwa Benedyktynów w Tyńcu
  • III miejsce w konkursie PhotoDay dla Elektrociepłowni Kraków
  • wyróżnienie w konkursie PhotoDay dla Bonarka City Center
  • wyróżnienie w konkursie PhotoDay dla Kopalni Soli

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków (Kraków-Śródmieście)
Dietla 79/16, Kraków (Kraków-Śródmieście)

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19561)
Shopping (727)
Bilety (134)
Hotele
lokalne
Kraków (1213)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1213)
Groupon (1979)
MyDeal (28)
Fastdeal (20)
Travelist (20)
Triverna (7)
Kuptravel (4)
Infobuzer (4)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry