Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Rozpisanie diety, analiza składu ciała i więcej od 49,99 zł w Centrum Dietetycznym Vita Art

od49,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Indywidualnie opracowana dieta na podstawie badań i wywiadu
  • Konsultacja dietetyczna z analizą składu ciała: zawartość tłuszczu, wody, tkanki kostnej i mięśniowej
  • Lokalizacja: Śródmieście

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje diet przy chorobach dietozależnych.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń.
Konieczna rezerwacja tel. 501 558 638 lub mailowa: [email protected] W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zacznij dbać o swoje zdrowie i ciało - poddaj się analizie dietetycznej z rozpisaniem diety w Vita Art z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Spotkanie z dietetykiem, analiza składu ciała z omówieniem wyników, sprawdzenie nawyków żywieniowych, przygotowywanie propozycji diety oraz bon zniżkowy o wartości 50 zł do wykorzystania na zabiegi na ciało w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł za pakiet z 1 spotkaniem i 1-miesięczną dietą,
2) 99,99 zł za pakiet z 4 spotkaniami i 2-miesięczną dietą,
3) 159,99 zł za pakiet z 8 spotkaniami i 3-miesięczną dietą.

Dietetyk przeprowadza szczegółowy wywiad i dokonuje analizy składu ciała, wskazując popełniane błędy żywieniowe i udzielając informacji, w jaki sposób je naprawić. Kluczowym elementem programu jest rozpisanie odpowiednio dobranej diety na 1, 2 lub 3 miesiące. Równie istotne są wizyty kontrolne, które umożliwiają modyfikację planu żywieniowego w zależności od potrzeb i dodają motywacji do osiągnięcia celu.

Centrum Dietetyczne Vita Art
Promowanie idei racjonalnego żywienia i zdrowego stylu życia - tak można w skrócie podsumować myśl, która przyświeca działalności Vita Art. Centrum oferuje m.in. indywidualnie dobrane programy dietetyczne, które uwzględniają specyficzne potrzeby pacjentów - kobiet, sportowców czy chorych - oraz opiekę personalnego trenera, zabiegi kosmetyczne i masaże. Firma prowadzi też sklep internetowy, w którym można zaopatrzyć się w produkty spożywcze, suplementy diety i wiele więcej.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków (Kraków-Śródmieście)
Kapelanka 6a/48, Kraków (Kraków-Śródmieście), MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37646)
Shopping (366)
Bilety (111)
Hotele
lokalne
Kraków (1398)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1398)
Groupon (1753)
MyDeal (32)
Travelist (19)
Triverna (8)
Kuptravel (3)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry