Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Roczne pozycjonowanie strony www od 179,99 zł w Creative Solution

od179,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pozycjonowanie strony internetowej zwiększy rozpoznawalność i świadomość marki, przekładając się na wzrost sprzedaży

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla nowych klientów. Groupon nie dotyczy agencji i firm zajmujących się pozycjonowaniem stron. Firma nie przyjmuje zleceń na pozycjonowanie stron pornograficznych, erotycznych, wspierających promocję produktów erotycznych, zawierających linki do plików w sieciach typu P2P, stron sprzecznych z polskim i unijnym prawem, stron promujących nazizm, satanizm i sekty religijne itp., zbudowanych w całości w technologii flash oraz stron i fraz firm z branży pozycjonerskiej. Dodatkowe życzenia wykraczające poza zakres oferty za dodatkową dopłatą w wysokości do uzgodnienia. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 12 446 69 83 lub mailowa :biuro@creative-solution.pl.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Roczne pozycjonowanie strony www:

  • 179,99 zł za roczne pozycjonowanie: 5 fraz regionalnych, 1 ogólna w Google i 1 w top 10,
  • 229,99 zł za roczne pozycjonowanie: 8 fraz regionalnych, 1 ogólna w Google i 1 w top 10,
  • 299,99 zł za roczne pozycjonowanie: 10 fraz regionalnych, 1 ogólna w Google i 1 w top 10.

Creative Solution

Kreatywne rozwiązania szyte na miarę – na to stawia Creative Solution. Firma zajmuje się pracami związanymi z reklamą internetową: tworzy strony internetowe, linki sponsorowane i sklepy internetowe oraz zajmuje się pozycjonowaniem. 

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej dla firmy jest jednym z najlepszych sposobów promocji jej działalności – dzięki temu każdy zainteresowany może szybko zasięgnąć potrzebnych informacji. Utworzenie strony www jest też dobrym rozwiązaniem dla osób chcących wypromować swoje hobby, pokazać swoje prace artystyczne czy zaprezentować własne umiejętności.

Firma Creative Solution stworzyć może stronę według jednego z pakietów, a następnie wypełnić ją materiałem – opisem i grafiką. Strona może posiadać m.in. zakładki, możliwość zarządzania galerią zdjęć, dynamiczną mapę strony, formularz kontaktowy, roczny hosting czy statystykę odwiedzin. Pozycjonowanie sprawia zaś, że serwis nie ginie w internetowym gąszczu. 


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Łętownia
Łętownia 346, Łętownia, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19593)
Shopping (784)
Bilety (138)
Hotele
lokalne
Kraków (1225)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1225)
Groupon (1987)
MyDeal (30)
Fastdeal (23)
Travelist (22)
Triverna (7)
Infobuzer (5)
Kuptravel (4)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry