Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Redukcja zmarszczek toksyną botulinową Azzalure® od 239 zł w Alfa Medica

od239,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wstrzyknięty domięśniowo preparat blokuje przewodnictwo nerwowo-mięśniowe, a w efekcie spłyca zmarszczki i przeciwdziała powstawaniu nowych

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu okaż wydrukowany groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 098 353. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Zabieg redukcji zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej Azzalure®:

  • 239,99 zł za zabieg na wybraną 1 partię twarzy,
  • 449,99 zł za zabieg na wybrane 2 partie twarzy,
  • 689,99 zł za zabieg na wybrane 3 partie twarzy.

Partie twarzy do wyboru:

  • zmarszczki poziome czoła,
  • tzw. lwia zmarszczka,
  • tzw. kurze łapki,
  • tzw. zmarszczki palacza,
  • tzw. fałdy marionetki,
  • tzw. zmarszczki zajęcze.

Podczas zabiegu na 1 partię twarzy zostaje użyte do 30 jednostek toksyny.

Zabieg wykonywany przy użyciu toksyny botulinowej jest niechirurgiczną metodą odmładzania. Wstrzyknięty preparat niweluje zmarszczki mimiczne i spowalnia powstawanie nowych, a dodatkowo ujędrnia skórę. Efekt ten widoczny jest już po upływie tygodnia i utrzymuje się na ogół od 4 do 6 miesięcy.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Alfa Medica Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
ul. Wielicka 44, Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37453)
Shopping (355)
Bilety (122)
Hotele
lokalne
Kraków (1385)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1385)
Groupon (1752)
MyDeal (29)
Travelist (18)
Triverna (8)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry