Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Przejazd kolejką linową (od 19,99 zł) lub całodzienny karnet na downhill rowerowy (39 zł) w stacji MyśleniceSki

36 złod19,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 44%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

W pełni oświetlone stoki o długości 835 m, 1100 m oraz ok. 2000 m

Groupon ważny przez 1miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Realizacja: soboty i niedziele w godz. 9-18. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przejazdów rodzinnych oferta przeznaczona dla dwojga dorosłych oraz dzieci poniżej 18 lat.
Kontakt tel. 512 009 966.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 19,99 zł zamiast 36 zł za bilet na przejazd turystyczny kolejką linową w górę i w dół dla 2 osób,
  • 34,99 zł zamiast 72 zł za bilet na przejazd turystyczny kolejką linową w górę i w dół dla 4 osób,
  • 24,99 zł zamiast 51 zł za bilet rodzinny 2+1 na przejazd turystyczny kolejką linową w górę i w dół,
  • 29,99 zł zamiast 66 zł za bilet rodzinny 2+2 na przejazd turystyczny kolejką linową w górę i w dół,
  • 39 zł zamiast 65 zł za całodzienny karnet dla 1 osoby na downhill rowerowy.

Stacja turystyczna MyśleniceSki

W Myślenicach na narciarzy czekają stoki z 4-osobową kolejką krzesełkową, stok dla dzieci i początkujących narciarzy (z wyciągiem talerzykowym), a także dla najmłodszych – zlokalizowany przy dolnej stacji kolei 4-osobowej. Stacja wyposażona jest w ratraki i profesjonalne oświetlenie, a w sezonie zimowym trasy narciarskie są intensywnie naśnieżane armatkami, co zapewnia dogodne warunki do szusowania każdego dnia nawet do godziny 21. W sezonie letnim turyści mogą za to zjeść obiad w Karczmie, a także pieszo lub na rowerze dostać się do Schroniska PTTK na Kudłaczach.

Ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z narciarstwem, mogą skorzystać z usług szkoły, w której w arkana białej magii na stoku wprowadza wykwalifikowany instruktor. W sprzęt narciarski można zaopatrzyć się w wypożyczalni. Natomiast w sezonie letnim stację chętnie odwiedzają miłośnicy kolarstwa górskiego. Downhill rowerowy dostarcza mnóstwo pozytywnych wrażeń i dodaje energii. Po męczącym zjeździe można zaspokoić wilczy apetyt w Karczmie Regionalnej.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Myślenice Ski
Jodłowa 1F, Myślenice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (21890)
Shopping (866)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Kraków (1252)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1252)
Groupon (1987)
Fastdeal (51)
MyDeal (29)
Travelist (22)
Triverna (7)
Infobuzer (5)
Kuptravel (4)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry