Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Pakiet kompleksowego mycia detailingowego samochodu od 159,99 zł w studiu CAVSPA

od159,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pakiet: wieloetapowe mycie karoserii, mycie kół i nadkoli, osuszenie karoserii, czyszczenie uszczelek, dekontaminacja lakieru i więcej

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: telefon w celu uzyskania informacji 504 665 574
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 2 opcji

Mycie detailingowe:

 • 159,99 zł za pakiet dla samochodów osobowych,
 • 179,99 zł za pakiet dla samochodów typu VAN, pick-up lub combi.

Elementy składowe procesu:

 • 3-etapowe mycie karoserii
 • mycie kół oraz nadkoli
 • osuszenie karoserii
 • czyszczenie oraz zabezpieczenie uszczelek
 • dekontaminacja lakieru
 • glinkowanie lakieru
 • czyszczenie cleaner’em bezpośrednio przed woskiem
 • wosk syntetyczny
 • quick detailer
 • powłoka hydrofobowa na szyby
 • dressing zewnętrznych tworzyw sztucznych
 • dressing opon

CAVSPA

Firma istnieje na rynku już od 3 lat, a punktem wyjścia było powstanie Salonu Samochodów Gwarantowanych CAVAUTO. Następnie dzięki wnikliwemu badaniu rynku i potrzeb oraz analizie sugestii klientów uruchomione zostało centrum pielęgnacji pojazdów. Dzisiaj, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stosowaniu wyselekcjonowanych kosmetyków CAVSPA jest w stanie spełnić najbardziej wyrafinowane wymagania klientów. CAVSPA to autoryzowany przedstawiciel marki SONAX w Polsc i jedyne w Krakowie studio pielęgnacji samochodów, stosujące do swoich usług profesjonalną linię kosmetyków tej marki. W sklepie internetowym oraz salonie firmowym każdy klient ma możliwość zakupu najlepszych kosmetyków do czyszczenia, pielęgnacji i ochrony swojego auta.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków
Chałubińskiego 68, Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19601)
Shopping (905)
Bilety (143)
Hotele
lokalne
Kraków (1245)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1245)
Groupon (1982)
Fastdeal (47)
MyDeal (28)
Travelist (22)
Triverna (7)
Infobuzer (5)
Kuptravel (4)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry