Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Paintball (4 Osoby po 500 Kulek) w Krakowie

od440
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:

Jesteście fanami sportów ekstremalnych i chcielibyście poczuć prawdziwe emocje? Paintball powstał właśnie z myślą o takich ludziach, jak Wy! Sprawdźcie się na polu bitwy. Przekonajcie się, jak poradzicie sobie w sytuacji zagrożenia. Nie dajcie się oszukać! Wróg nie śpi i czeka na chwilę nieuwagi, by Was zaatakować. Nie pozwólcie się przechytrzyć! Wykażcie się zdolnościami taktycznymi. Bądźcie sprytniejsi i szybsi. Wymyślcie strategię, dzięki której osiągniecie zwycięstwo i zaznacie chwały! Podejmijcie wyzwanie i pozwólcie sobie na chwile szaleństwa... Udowodnijcie sobie i innym, że nic, ani nikt nie jest w stanie Was pokonać. Kto wie, może odkryjecie pasję na całe życie? A wszystko to w gronie najbliższych Wam - osób!

 

Prezent obejmuje:

  • Niezbędny sprzęt,
  • 500 kulek / na osobę,
  • Możliwość dokupienia amunicji. 

 

Potrzebujecie pomysłu na prezent dla Przyjaciół, którzy są prawdziwymi poszukiwaczami wrażeń? Podarujcie im voucher na przeżycie. Na pewno będzie to dla nich niezapomniana przygoda oraz spora dawka adrenaliny. Ten upominek idealnie się sprawdzi jako gift na Urodziny czy Święta.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (18739)
Shopping (885)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Kraków (1251)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1251)
Groupon (1987)
Fastdeal (50)
MyDeal (29)
Travelist (22)
Triverna (7)
Infobuzer (5)
Kuptravel (4)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry