Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Paintball (4 osoby) | Kraków

od290
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:

Lubisz aktywnie spędzać wolny czas i szukasz miłej odmiany od tradycyjnych rozrywek? Paintball powstał właśnie z myślą o Tobie. To nie tylko świetna zabawa, lecz także prawdziwy test umiejętności. Dowiedz się, dlaczego ten sport bije rekordy popularności na całym świecie. Sprawdź się na polu bitwy i przekonaj się, czy jesteś w stanie oszukać przeciwnika! Nie daj się zwieść - wróg nie śpi... Czai się gdzieś w mrocznych zakamarkach strefy pojedynku i tylko czeka na Twoją chwilę nieuwagi, by zaatakować ze zdwojoną siłą! Wykaż się zdolnościami strategiczno - taktycznymi i przechytrz nieprzyjaciela. Wyzwól w sobie ducha rywalizacji i poczuj prawdziwe emocje. Podejmij wyzwanie i zaryzykuj już dziś.

 

Prezent obejmuje:

  • Niezbędny sprzęt,
  • 200 kulek / na osobę, 
  • Możliwość dokupienia amunicji.
 
 
Potrzebujesz inspiracji? Zastanawiasz się, jaki prezent dać bliskiej osobie? Paintball z pewnością na długo zapadnie jej w pamięci. Podarek w formie przeżycia niewątpliwie oczaruje Męża, Brata, Przyjaciół oraz Pracowników. Taki gift świetnie się sprawdzi zarówno na Urodziny, Rocznicę, jak i Święta. Szukasz innego pomysłu? Sprawdź nasz katalog marzeń!

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26948)
Shopping (452)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Kraków (1328)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1328)
Groupon (2269)
MyDeal (30)
Travelist (23)
Triverna (8)
Kuptravel (4)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry