Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Ozonowanie układu klimatyzacji i wnętrza auta za 19,99 zł i więcej opcji w F.H.U. Bad-Mar (do -60%)

50 złod19,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 60%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Ozonowanie zapewnia usunięcie nieprzyjemnych zapachów i likwidację drobnoustrojów, a serwis klimatyzacji pozwala na ocenę sprawności układu

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy tylko samochodów osobowych. Oferta nie dotyczy samochodów bezpośrednio po naprawie klimatyzacji w innym warsztacie. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Usługa napełnienia polega na ściągnięciu zawartości czynnika z układu oraz ponownym jego napełnieniu do pełna. Dopłata za każde dodatkowe 100 g czynnika: 15 zł (w przypadku przekroczenia wartości zakupionego grouponu). Układ musi być szczelny i sprawny. W przypadku niedziałającej klimatyzacji realizacja grouponu nastąpi po wcześniejszej naprawie w warsztacie F.H.U. Bad-Mar (naprawa w innym warsztacie skutkuje utratą możliwości realizacji grouponu w F.H.U. Bad-Mar). Dodatkowo 10% rabatu na części w sklepie serwisu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 346 33 16 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

serwis klimatyzacji

  • 19,99 zł zamiast 50 zł za ozonowanie układu klimatyzacji i wnętrza auta,
  • 49,99 zł zamiast 100 zł za przegląd klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika chłodzącego do 100 g + ozonowanie układu klimatyzacji,
  • 59,99 zł zamiast 140 zł za przegląd klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika chłodzącego do 250 g + ozonowanie układu klimatyzacji,
  • 99,99 zł zamiast 250 zł za przegląd klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika chłodzącego do pełna (maksymalnie 1000 g) + ozonowanie układu klimatyzacji.

Przegląd klimatyzacji: napełnienie/wymiana oleju PAG, pomiar efektywności chłodzenia i dodanie barwnika UV w celu sprawdzenia szczelności.

Nieserwisowana klimatyzacja to nie tylko mnóstwo kurzu i brudu zanieczyszczającego jej wnętrze, ale także większe zużycie paliwa oraz wyższe koszty eksploatacji auta, warto więc zadbać o jej czystość i sprawność.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków
Christo Botewa 10, Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26932)
Shopping (406)
Bilety (130)
Hotele
lokalne
Kraków (1402)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1402)
Groupon (1763)
MyDeal (28)
Travelist (16)
Triverna (8)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry