Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Ozonowanie (24,99 zł) lub przegląd klimatyzacji z napełnieniem (od 59,99 zł) w serwisie Dobry Mechanik – 4 lokalizacje

50 złod24,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Dezynfekcja i dokładne oczyszczanie układu klimatyzacji z pleśni, bakterii, roztoczy i alergenów, uzupełnienie czynnika chłodzącego i więcej

Groupon ważny do 30.04.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy aut osobowych. 
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Dodatkowo 20% rabatu na całą ofertę usług Dobry Mechanik przy następnej wizycie. Dla opcji 2. - dopłata za każde kolejne 100 g czynnika - 15 zł. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. (12) 307 00 94 lub 537 445 278 (ul. Zbrojarzy 25), (12) 265 02 69 (ul. Na Błonie 7c), 603-094-179 (ul. Krakowska 312), (12) 681 92 00 (Os. Piastów 21A). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji 

  • 24,99 zł zamiast 50 zł za ozonowanie układu klimatyzacji i wnętrza pojazdu,
  • 59,99 zł zamiast 150 zł za przegląd i napełnienie klimatyzacji (sprawdzenie szczelności układu, napełnienie czynnikiem chłodzącym do 100 g, napełnienie lub wymiana oleju PAG, pomiar efektywności chłodzenia, dodanie barwnika UV) z ozonowaniem układu (układ musi być sprawny i szczelny),
  • 99,99 zł zamiast 250 zł za pakiet z opcji 2. z uzupełnieniem czynnika do pełna (bez ograniczeń) i ozonowaniem klimatyzacji (układ musi być sprawny i szczelny).

W opcji 2. i 3.: jeżeli układ okaże się nieszczelny, groupon można przeznaczyć na uszczelnienie klimatyzacji. 

Wnętrze samochodu to często środowisko, w którym rozwijają się liczne kultury bakterii oraz grzyby. Ozonowanie pozwala zminimalizować ich negatywny wpływ na zdrowie człowieka i zwiększyć wydajność klimatyzacji. Tę ostatnią dodatkowo warto poddać kompleksowemu serwisowi z uzupełnieniem czynnika chłodzącego, co zmniejszy spalanie i zwiększy komfort jazdy.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków
ul. Zbrojarzy 25, Kraków
ul. Na Błonie 7C, Kraków
ul. Krakowska 312, Zabierzów
Os. Piastów 21A, Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (18742)
Shopping (885)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Kraków (1251)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1251)
Groupon (1987)
Fastdeal (50)
MyDeal (29)
Travelist (22)
Triverna (7)
Infobuzer (5)
Kuptravel (4)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry