Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 60 zł zamiast 120 zł za przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 lub 2:1 w Salonie Kosmetycznym Be Linda! Spektakularny efekt i wyraziste, optycznie powiększone oczy!

120 złod60
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
3 kupionych
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Na miejscu należy okazać wydrukowany kupon.
  • Kupon ważny do 4.05.2017 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Oferta nie łączy się z innymi promocjami w salonie.
  • 1 kupon = przedłużanie rzęs metodą do wyboru: 1:1 lub 2:1.
  • Oferta skierowana do nowych klientek salonu.
  • 1 osoba może wykorzystać 1 kupon.
  • W przypadku nieprzybycia na umówiony termin lub nieodwołania rezerwacji najpóźniej na 24 godz. przed wizytą, kupon uznaje się za wykorzystany.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 506 507 500.
Koniec z rozmazującym się tuszem - rzęsy utrzymują się na powiece przez kilka tygodni!Spektakularny efekt, wyraziste, optycznie powiększone oczy i przykuwające uwagę spojrzenie!Grubość i długość rzęs dopasowana do Twojego gustu! Produkty najwyższej jakości! Do wyboru masz 2 opcje:przedłużanie rzęs metodą 1:1 za 60 zł zamiast 120 zł,przedłużanie rzęs metodą 2:1 za 89 zł zamiast 160 zł. Zalotka, drogie tusze, dokładny demakijaż... Aby rzęsy wyglądały naprawdę dobrze, trzeba włożyć wiele pracy w ich pielęgnację. A gdyby tak cieszyć się długimi, zalotnymi rzęsami bez codziennego przesiadywania przed lustrem? Nic prostszego! Rzęsy wykonane metodą 1:1 lub 2:1 nigdy się nie sklejają, a efekt utrzymuje się nawet do 6 tygodni!
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Wawrzyńca 38, 31-052 Kraków
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (32908)
Shopping (1415)
Bilety (126)
Hotele
lokalne
Kraków (1606)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1606)
Groupon (2147)
Fastdeal (86)
MyDeal (30)
Travelist (26)
Infobuzer (9)
Triverna (8)
Kuptravel (3)
Travelday (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry