Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Mycie auta na bezdotykowej myjni Autodbalnia: 3 mycia za 14,99 zł i więcej opcji

30 złod14,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Samoobsługowa, bezdotykowa myjnia samochodowa

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu od pon. do sob. w godz. 9.-16. i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku niewykorzystania wszystkich jednostek różnica nie jest zwracana. Spryskiwanie felg preparatem czyszczącym do każdego mycia w cenie.
Konieczna rezerwacja wydrukowany groupon należy wymienić na karnet od pon. do sob. w godz. 9-17.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zadbaj o prezencję swego samochodu, wybierając się z dzisiejszym grouponem do myjni Autodbalnia.

Oferta
mycie auta na samoobsługowej, bezdotykowej myjni samochodowej w 1 z 4 opcji:

1) 14,99 zł zamiast 30 zł za 3 mycia (30 jednostek czasowych - łącznie 25 min),
2) 28,99 zł zamiast 60 zł za 6 myć (60 jednostek czasowych - łącznie 50 min),
3) 47,99 zł zamiast 100 zł za 10 myć (100 jednostek czasowych - łącznie 83,3 min),
4) 94,99 zł zamiast 200 zł za 20 myć (200 jednostek czasowych - łącznie 166,6 min).

Wystarczy przyjechać do myjni i poinformować pracownika o ilości myć, które mają być wykorzystane podczas jednej wizyty, a specjalna maszyna zostanie zaprogramowana na określoną liczbę jednostek (1 jednostka czasowa to 50 sekund). Podczas jednej wizyty można wykorzystać dowolną liczbę myć zgodnie z zakupioną opcją. Gratisowo przy każdym myciu felgi spryskiwane są preparatem czyszczącym.

Autodbalnia
Sieć myjni bezdotykowych daje właścicielom aut możliwość zadbania o samochód, a serwis Autodbalnia.pl ułatwia zaopatrzenie się w unikalne kosmetyki sprawdzonych marek. W ofercie są również akcesoria samochodowe i foteliki dla dzieci oraz wszystko, czego potrzebuje do szczęścia świadomy posiadacz czterech kółek. Ponadto firma oferuje szkolenia detailingowe, podczas których można nauczyć się, jak właściwie zadbać o stan swego auta.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków
Okulickiego 44, Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (29617)
Shopping (458)
Bilety (138)
Hotele
lokalne
Kraków (1715)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1715)
Groupon (2277)
MyDeal (30)
Travelist (21)
Triverna (6)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry