Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Mikrodermabrazja diamentowa na twarz, szyję i dekolt z maską kremową od 49,99 zł w Kropelce Urody

od49,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Mikrodermabrazja diamentowa: rodzaj mechanicznego peelingu przy użyciu głowicy diamentowej
  • Efekty: oczyszczenie porów i spłycenie zmarszczek

Ważność: groupon ważny przez 5 miesięcy od daty zakupu (z wyłączeniem 15-22.07.2015).
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 692 990 199. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Rozpocznij wiosenne porządki od oczyszczenia cery - pomoże Ci w tym groupon na mikrodermabrazję w Kropelce Urody.

Oferta
mikrodermabrazja diamentowa na twarz, szyję i dekolt z maską kremową w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 110 zł za 1 zabieg,
2) 99 zł zamiast 330 zł za 3 zabiegi,
3) 129 zł zamiast 550 zł za 5 zabiegów.

Kropelka Urody
Aby zrealizować nadrzędną misję, jaką jest walka z pędzącym czasem i jego skutkami na skórze, Kropelka Urody wykonuje rozmaite zabiegi z zakresu kosmetologii, kosmetyki twarzy i ciała, a także technik manualnych. Wśród zabiegów znaleźć można zarówno odmładzanie skóry kwasem hialuronowym, depilację woskiem czy makijaż permanentny, jak również sprzyjający utracie zbędnych kilogramów masaż bańką chińską lub bezkonkurencyjny w harmonizowaniu ciała i ducha masaż relaksacyjny.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków
Powstańców 25A, Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28430)
Shopping (1452)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Kraków (1392)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1392)
Groupon (2246)
Fastdeal (72)
MyDeal (30)
Travelist (22)
Triverna (8)
Infobuzer (7)
Kuptravel (4)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry