Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Miesięczny karnet open za 49,99 zł i więcej opcji do Fitness Klubu Wieliczka (do -55%)

109 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 54%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

W ofercie nawet 6 miesięcy dowolnych zajęć w klubie; do wyboru Step, Płaski brzuch, Body ball i więcej

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Zajęcia prowadzone dla grupy od 10 osób. Oferta wyłącznie dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 790 644 839. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

 • 49,99 zł zamiast 109 zł za karnet open na 1 miesiąc,
 • 95,99 zł zamiast 199 zł za karnet open na 2 miesiące,
 • 139,99 zł zamiast 298 zł za karnet open na 3 miesiące,
 • 269,99 zł zamiast 597 zł za karnet open na 6 miesięcy.

Przykładowe zajęcia do wyboru:

 • Body ball,
 • Płaski brzuch,
 • Pilates,
 • Aktywna mama,
 • Cross Fitness,
 • Zajęcia Mentalne,
 • Step,
 • Zdrowy kręgosłup.

Aktywna mama to specjalistyczne zajęcia dla przyszłych mam, których intensywność oraz poziom trudności dostosowany jest specjalnie do każdego trymestru ciąży. Odpowiednio dobrane techniki wzmacniające, rozciągające, oddechowe, a także podnoszące próg czucia własnego ciała pomogą w przygotowaniu do porodu. W czasie zajęć wykorzystywane są techniki relaksacyjne, wybrane ćwiczenia pilates i ćwiczenia z piłką. Zajęcia zalecane są paniom już aktywnym, jak i tym, które chcą dopiero zacząć ćwiczenia.

Streching, czyli ćwiczenia, o których nigdy nie można zapominać. Rozciąganie pomaga wzmocnić i uelastycznić aparat stawowy. Zmniejszają ryzyko pojawienia się kontuzji i napięcia mięśniowego. Dzięki solidnemu rozciąganiu poprawia się jakość i świadomość ruchu, co pozwala w szybkim tempie wskakiwać na wyższe etapy i poziomy trudności w ćwiczeniach.

Lekcja Cross Fitness zaczyna się od całościowej intensywnej rozgrzewki (w formie ćwiczeń kardio, rozciągania dynamicznego, ćwiczeń koordynacyjnych, zabaw ruchowych), następnie stopniowo pojawiają się coraz bardziej złożone ćwiczenia wzmacniające. Na każdych zajęciach ćwiczący pracują nad doskonaleniem techniki każdego z pojedynczych ćwiczeń. Instruktor zwraca szczególną uwagę na ćwiczenia stabilizujące i wzmacniające często zaniedbywane mięśnie głębokie kręgosłupa. Główną częścią treningu jest tzw. workout czyli kilkuminutowy zestaw ćwiczeń wykonany w maksymalnym tempie, w określonej konfiguracji.

Pełna oferta zajęć znajduje się TUTAJ.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Wieliczka
ul. Piłsudskiego 20, 32-020 Wieliczka, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (98500)
Shopping (74)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Kraków (2559)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2559)
Groupon (1802)
Travelist (24)
Triverna (10)
Kuptravel (3)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry