Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs na prawo jazdy kat. A (699,99 zł) lub kat. B (849,99 zł) i więcej opcji w Szkole Nauki Jazdy Arma (do -46%)

1300 złod699,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 46%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pełny kurs przygotowujący do jazdy na motocyklu lub do prowadzenia samochodu (także z automatyczną skrzynią biegów)

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Przed zakupem zapoznaj się z ograniczeniami wiekowymi i wymogami umieszczonymi w treści oferty. Osoba, ubiegająca się o uzyskanie uprawnień może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rabat 20% na kurs prawa jazdy kategorii od B+E (upoważniający do prowadzenia pojazdów składających się z ciągnika rolniczego i przyczepy). Możliwość wykupienia dodatkowych jazd: kat. A - miasto: 70 zł/godz., plac: 50 zł/godz. Badania lekarskie dodatkowo płatne. Kurs kończy się dodatkowo płatnym wewnętrznym egzaminem teoretycznym (20 zł) i praktycznym (100 z). Możliwość odbycia kursu teoretycznego metodą e-learning za dodatkową opłatą. Osoby kończące kurs kat B na automatycznej skrzyni biegów mogą uzyskać uprawnienia do prowadzenia pojazdów tylko z automatyczną skrzynią biegów - oferta skierowana jest również do osób niepełnosprawnych.
Konieczna rezerwacja tel. 12 638 44 13, 600 370 403 (Grażyna), 608 159 327 (Tadeusz), fax: 12 638 44 13 (w godz. 10-18) z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Kurs na prawo jazdy:

  • 699,99 zł zamiast 1300 zł za kurs na prawo jazdy kat. A (30 godz. teorii + 20 godz. praktyki),
  • 849,99 zł zamiast 1400 zł za kurs na prawo jazdy kat. B (30 godz. teorii + 30 godz. praktyki),
  • 999,99 zł zamiast 1800 zł za kurs na prawo jazdy kat. B na automatycznej skrzyni biegów (30 godz. teorii + 30 godz. praktyki)

Wymagany wiek minimalny dla prawa jazdy kat. A:

  • 20 lat – jeżeli osoba co najmniej od 2 lat posiada prawo jazdy kategorii A2,
  • 24 lata – jeżeli osoba nie posiadała co najmniej przez 2 lata prawa jazdy kategorii A2,
  • 18 lat – dla żołnierzy kierujących pojazdami Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Wymagany minimalny wiek dla dla prawa jazdy kat. B:

  • 18 lat (osoba ubiegająca się o uzyskanie uprawnień może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku).

Osoby kończące kurs na prawo jazdy kat. B na automacie, po uzyskaniu uprawnień, mogą prowadzić pojazdy tylko z automatyczną skrzynią biegów. Oferta na kurs z obsługą automatycznej skrzyni biegów kierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Szkoła Nauki Jazdy Arma

Placówka prowadzi kursy na prawo jazdy kategorii m.in. A, B czy E. Doświadczeni instruktorzy w przystępny sposób omawiają zagadnienia teoretyczne, by słuchacze mogli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, budowy auta oraz podstaw pierwszej pomocy. Następnie kursanci zasiadają za kółkiem samochodu lub na motocyklu Suzuki 650 (takim samym jak na egzaminie), ucząc się, jak spokojnie ocenić i przewidzieć sytuację na drodze, opanować stres oraz wszystkich umiejętności niezbędnych do bezpiecznego prowadzenia pojazdu.

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kraków
J. Lea 60/1, Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (27564)
Shopping (411)
Bilety (148)
Hotele
lokalne
Kraków (1789)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1789)
Groupon (2428)
MyDeal (28)
Travelist (16)
Triverna (8)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry